Субота, 25 Травня, 2024

Емірати представили одеський винахід

У понеділок, 21-го лютого, в Абу-Дабі (столиця ОАЕ) відбулося відкриття п’ятої міжнародної спеціалізованої виставки-конференції, де представляються безпілотні системи та технології.

Наша країна на цьому заході представлена ​​”Укрспецекспортом”, державною компанією, яка є складовою такого об’єкту, як “Укроборонпром”, а також декількома приватними фірмами, зокрема одеським науково-виробничим підприємством “Спайтех”.

Докладніше про одеський винахід, його характеристики, а також про його сильні сторони – у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Що демонструють одесити?

Одеситами був представлений винахід у вигляді дрона-мультикоптера Віндховер, який розробили кілька років тому і пропонували Збройним Силам нашої держави, щоб прийняли його на озброєння.

Докладніше про одеський винахід

Гексакоптеру притаманний ряд унікальних характеристик, а також він відноситься до професійних безпілотних військових літальних апаратів.

За допомогою потужних двигунів дрон при максимальних навантаженнях в одинадцять з половиною кілограмів може затриматися в повітрі над певним об’єктом, незважаючи навіть на вітряні пориви, що досягають дванадцяти метрів за секунду. У стані польоту він може перебувати до години, транслюючи при цьому якісні відеокартинки досить високої якості з більш ніж восьмикілометрової відстані.

Що ще представлено від нашої держави?

Крім одеського винаходу, на згаданому заході представлять і інші у вигляді “Сокола-300”, розвідувально-ударного безпілотного авіаційного комплексу, “Ріфа-П”, переносного приладу, який протидіє дронам, “Лелеки-100″, безпілотного літального апарату, Хортиці-М”, мобільного радіорозвідного комплексу, авіаційного двигуна, “Буковеллю-АД”, системи, яка бореться з безпілотними літальними апаратами, “Топаза”, безпілотного літального апарату, а також “Ластівки”, безпілотного літального апарату-камікадзе.

На думку Юрія Шрамка, заступника керівника “Укрспецекспорту”, кожну з вітчизняних безпілотних систем адаптовано до сьогоднішніх умов, відповідно до яких прийнято вести бойові дії, застосовуючи високі технології. Також всі вони є результатом дослідження відгуків з рекомендаціями, які були залишені українськими військовими.

Виходячи з багатьох показників у них вдалося перевершити ряд західних аналогів, а також вони наділені кращим співвідношенням ціни та якості.

Зазначимо, що “Спайтех” підкорює ринок з 2012-го і на сьогоднішній день цієї організації справжню популярність принесли безпілотники, які вона виробляє, і які наділені аеродинамічною схемою “літаючого крила”. Міністерство оборони іх активно придбає і вони ж застосовуються в ході бойових дій на Сході нашої держави.

Місцем розташування високотехнологічного підприємства є легендарна одеська Молдаванка, а точніше старовинний будинок, що знаходиться поряд із Михайлівським сквером.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.