Субота, 25 Травня, 2024

Виготовлення алюмінієвих ролет для гаража в Одесі – про недорогі автоматичні ворота Алютех розповідають фахівці завод-ворот.in.ua

Якщо Ви бажаєте перекрити отвір в приміщенні, де стоїть автомобіль, рекомендуємо звернути увагу на захисну рулонну систему білоруського виробництва. Підйомні ролетні ворота Алютех користуються попитом серед власників неопалюваних гаражів, оскільки вони мають безліч особливих переваг. Хочете дізнатися, якими можливостями і функціями наділені недорогі алюмінієві конструкції? Представники компанії «ЗАВОД ВОРІТ» вже підготували для Вас перелік корисних фактів і готові поділитися ними в цій статті.

7 ПЕРЕВАГ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ ДЛЯ ГАРАЖА ВІД ВИРОБНИКА АЛЮТЕХ

ворота

Білоруські в’їзні системи підходять для оснащення неопалюваних паркувальних приміщень з багатьох причин. Найголовніші з них ми пропонуємо розглянути прямо зараз.

  1. Бажаєте купити гаражні ворота, ціна на які буде невисокою, а якість – європейською? В цьому випадку сміливо вибирайте модель від Алютех: зробити це можна при переході за посиланням https://xn—-7sbgbip5cdatx.in.ua/products/category/rollety-alutech-kiev-vorota-garazhnye.
  2. Гнучка алюмінієва конструкція підходить для монтажу в отворі будь-якого приміщення: як промислового, так і побутового. Навіть в разі, коли будівля має нестандартні параметри для установки, можна підібрати зручний спосіб оснащення в’їзду автоматичної рулонної системи.
  3. Якщо Ви хочете обладнати гараж сучасним в’їзним механізмом, але в ньому занадто низька стеля або дуже обмежений простір – даний виріб допоможе ефективно і швидко перекрити отвір. Алюмінієві ролети з Білорусії універсальні – їх можна встановлювати навіть в приміщеннях без перемички і пристінок.
  4. Хоча гаражний рулонний виріб зовні виглядає так само, як звичайні рольставні для вікон, показники міцності і жорсткості у нього набагато вище. Профілі, з яких складається стулка, стійкі до подряпин і інших пошкоджень механічного типу.
  5. Для намотування гнучкої стулки передбачений спеціальний захисний бокс, який запобігає негативному впливу вологи і бруду на матеріал. Зазвичай такий короб має акуратну напівкруглу форму, тому він гарантовано впишеться в загальне оформлення будівлі. У рідкісних випадках (це стосується в основному конструкцій для промислового застосування) стулку виконують в дуже великих розмірах, за рахунок чого вона в змотаному вигляді може не поміститися в бокс. Щоб забезпечити оптимальне функціонування габаритної системи, її просто обладнають спеціальним консольним механізмом.
  6. В’їзна конструкція рулонного типу розрахована на використання при будь-яких погодних умовах, і тому наділена певними властивостями. Її металеві елементи надійно захищені від корозії, негативного впливу морозів, спеки та прямих сонячних променів.
  7. Сучасні ворота для гаража по типу ролокасет мають стримане і в той же час привабливе оформлення, тому вони гармонійно виглядають на будівлях в будь-якому стилі. Конструкції від білоруського заводу Alutech виконуються в стильних відтінках на будь-який смак. Ламелі можуть бути пофарбовані не тільки в звичайний колір: під замовлення доступні такі рішення, як «металік» і декор під натуральну деревину. Також доступний варіант оснащення полотна профілями, які мають прозорі полікарбонатні вставки. Вони роблять дизайн виробу більш досконалим, а також пропускають в гараж світло з вулиці і дають можливість оглядати навколишню територію.

РУЛОННІ ВОРОТА АЛЮТЕХ І ЇХ ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Гаражні ролети виготовляють на білоруському заводі із застосуванням спеціальних профілів з алюмінію. Для того, щоб захистити метал від пошкоджень, на нього наносять покриття з вмістом полімерів. Ламелі можуть мати різну структуру: за бажанням клієнта для виготовлення стулки застосують елементи екструдованого типу або ж профілі з пінним наповненням. Висота їх покриває поверхні складе 55 або 77 мм в залежності від обраної моделі.

Захисний бокс конструкції зручний тим, що не обов’язково встановлювати безпосередньо в просвіті. При необхідності монтаж виконується з внутрішньої сторони приміщення або ж з вулиці. Товщина короба підбирається в залежності від розмірів полотна: її показник становить від 12,5 до 40,5 см.

ворота

Управління рулонною системою здійснюється одним із таких способів:

  • Якщо стулка має маленькі або середні габарити, і важить не більше 80 кг, її можна переміщати за допомогою ручного приводу.
  • Найбільший комфорт і рівень безпеки під час керування досягається за допомогою функціональної автоматики з пультом дистанційного керування. Детальніше про доступне обладнанні можна дізнатися у технічних фахівців.

ЯК ЗАМОВИТИ АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА РУЛОННОГО ТИПУ ВІД БІЛОРУСЬКОГО ЗАВОДУ АЛЮТЕХ В ОДЕСІ?

Для того, щоб придбати автоматичні ролети в гараж, варто просто зателефонувати +38 (067) 112-17-04. Досвідчені менеджери допоможуть вибрати алюмінієву конструкцію згідно з габаритами приміщення і його технічними особливостями. Також можна залишити заявку на сайті, і вказати в ній перелік моделей, які Вас зацікавили – консультант швидко розрахує їх вартість і відразу ж передзвонить! Бажаєте подивитися на зразки в’їзних систем різних типів, а потім здійснити покупку зі знижкою? Відвідайте шоу-рум «ЗАВОД ВОРІТ Одеса», розташований за адресою: вул. Михайла Грушевського, 15-А, офіс №А28: в ньому Вас чекають найвигідніші пропозиції!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.