Вівторок, 28 Травня, 2024

Вікна ПВХ з профілю Рехау в Одесі

Пластикові вікна вже досить міцно увійшли в наше життя. Без них неможливо уявити облаштування як міської квартири, так і заміського будинку. Така популярність пояснюється не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і високими технічними властивостями, які захищають приміщення від факторів зовнішнього середовища. Сучасні пластикові вікна виготовляє безліч компаній, але як же серед такого розмаїття вибрати якісний товар, який прослужить не одне десятиліття?

Пластикові вікна від компанії Новікон

Компанія Новікон займає лідируючі позиції на ринку України з виготовлення пластикових вікон і їх комплектуючих. Офіційний сайт novikon.com.ua. Така популярність пояснюється тим, що для виробництва вікон фахівці компанії використовують матеріали від сучасного німецького виробника REHAU, що забезпечує надійність, функціональність і високі експлуатаційні властивості продукції, що виготовляється. Крім цього, великий асортимент дозволяє підібрати ідеальне рішення для будь-якого, навіть найскладнішого завдання.

Модельний ряд

Вікна REHAU від компанії Новікон представлені різними моделями, кожна з яких має свої функціональні особливості:

  • Ecosol – Design 60;
  • Euro – Design 60;
  • Euro – Design 70;
  • GENEO.

Ecosol – Design 60

Ця модель є стандартною і підходить для установки в звичайних міських квартирах. Вона дуже вдало поєднує в собі якість і економічність, тому є лідером продажів серед звичайних міських жителів. Виготовляються вікна з трикамерного склопакета, ширина профілю має стандартне значення в 60 мм з максимальною товщиною склопакета в 33 мм.

Що стосується зовнішнього вигляду, то такі вікна мають звичайний дизайн з ідеально гладкою поверхнею, що має фірмовий матовий колір REHAU.

Такий профіль має базові показники тепло і шумо ізоляції, і ідеально підходить для установки в не холодному кліматі. Металопластикові вікна цієї лінійки дуже довговічні, що робить цю модель популярною в середньому ціновому сегменті.

Euro – Design 60

Ще один практичний і малобюджетний варіант, що відрізняється високою якістю експлуатації та естетичними характеристиками. Встановлюють його як в звичайних багатоквартирних будинках, так і в котеджах. На відміну від попередньої марки, дана модель має скошений зовнішній профіль, що надає конструкції унікальний дизайнерський вигляд. Крім цього, такі вікна мають велику колірну палітру, що дозволяє підібрати потрібний дизайн для будь-якого інтер’єру і фасаду будівлі.

За технічними характеристиками, ці вікна мало відрізняються від Ecosol – Design 60: вони мають такий же середній коефіцієнт тепло і шумоізоляції, монтажна ширина у них також становить 60 мм, і кількість повітряних камер теж дорівнює трьом. Подвійний контур ущільнення не дозволяє пилу, волозі і холодному повітрю проникнути всередину приміщення, створюючи тим самим комфортний мікроклімат в будинку.

Euro – Design 70

П’ятикамерний склопакет, який має більш високі показники тепло і шумо ізоляції в порівнянні з попередніми варіантами. Він добре підходить для установки в холодному кліматі, тому що не допускає тепловтрат. Euro – Design 70 має профільну ширину в 70 мм і товщину рами і стулки 116 мм в стандартному варіанті і 110 мм в звуженому. Максимальна товщина склопакета у цієї марки дорівнює 41 мм.

Вікна Euro – Design 70 оснащені захистом від злому другого класу, крім цього, на них можна встановити спеціальну захисну фурнітуру, що забезпечує повну безпеку від незаконних проникнень.

Як і Euro – Design 60, ця модель має велику колірну палітру, яка включає в себе стилізацію під дерево.

GENEO

По-справжньому унікальна система, що є інновацією в області виробництва конструкцій з ПВХ. Ці вікна є енергозберігаючими, так як їх монтаж дозволяє економити втрати тепла до 76%.

Це стало можливо завдяки застосуванню композитного матеріалу RAU – FIPRO, що складається з фіброволокна. Він відмінно чинить опір навіть підвищеним навантаженням і має рекордну міцність, що дає можливість повністю відмовитися від застосування армованих конструкцій при установці вікон.

Профіль цього вікна має 6 камер і системну глибину до 86 мм. Повну герметичність конструкції забезпечують три контури ущільнення, що відрізняє ці вікна від попередніх варіантів в лінійці REHAU.

Надійність, легкість, практичність і високі технічні характеристики роблять цю модель дуже популярною як в міському, так і заміському будівництві.

Чому Новікон?

Компанія Новікон є авторизованим партнером фірми REHAU. Це означає, що весь процес виробництва контролюється німецькими партнерами, а всі фахівці компанії регулярно підвищують свою кваліфікацію і виробляють продукцію тільки за допомогою якісного німецького обладнання. Все це дозволяє виробляти якісні вироби з оригінальних комплектуючих за самими передовими технологіями.

Тому, якщо ви шукаєте справжні і якісні вікна, які прослужать вам довгі роки і надійно захистять ваш будинок від шуму і холоду, то радимо вам звернути увагу на продукцію в компанії Новікон https://www.novikon.com.ua/plastikovye-okna -rehau-v-odesse /. Саме тут ви отримаєте гарантію і надійність за найпривабливішими цінами. Телефонуйте нам, і фахівці підберуть для вас оптимальний варіант на будь-який бюджет. Крім цього, фахівці здійснюють грамотний монтаж вікон відповідно до норм ДСТУ.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.