Середа, 29 Травня, 2024

Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб

В українському законодавстві визначення бенефіціара використовується досить давно. Що воно означає і які юридичні наслідки за собою несе? До нас це слово прийшло з англійської. Саме від нього і походить термін «бенефіціарний власник». Безумовно, деякі зміни у нормативних актах це поняття також гіпертрофували. Бенефіціарний власник є особою, яка володіє юридичною особою. При прийнятті рішень сам власник повністю впливає на особу. Іноді цей власник у документах може бути і не вказаний, однак він фактично володіє іншою особою. При цьому, цей вплив може бути 2 видів:

  1. Пряме. Тобто. вплив виявляється безпосереднє. Розмір у статутному капіталі частки має бути менше 25%.
  2. Непряме. У статутному капіталі володіння також щонайменше 25 %. Крім того, є право голосу через інші юридичні особи.

Звіт з бенефіціарів для більшості підприємців залишається актуальним. Ухвалений закон 19.03.2021 встановив терміни подання інформації про кінцевих бенефіціарів (КБС – далі). Так, дані терміни мали бути 11.10.2021. Безумовно, багато хто почав панікувати, оскільки стало незрозуміло як і яким чином здавати зазначений звіт. У свою чергу, Міністерство юстиції висловило свою позицію про те, що штрафи поки що накладати не слід за невчасне подання інформації про КБС. Що ж робити у такій ситуації? Настійно радимо звернутися за допомогою до юристів, які дадуть дієву консультацію.

Розкриття відомостей про КБС – питання досить непросте, тому тут знадобиться допомога досвідчених професіоналів. У будь-який зручний час, Ви маєте можливість звернутися за послугами у Imperium Lux. Вартість послуг, їх терміни та інші важливі для клієнта питання обговорюються з ним безпосередньо. Ми також можемо проконсультувати й інші юридичні питання. У будь-якому випадку, Вам буде легше подати відомості про бенефіціарів, якщо Вас супроводжуватиме юрист. У нашій компанії працюють фахівці, які мають лише успішні кейси вирішення правових проблем. Вузька спеціалізація дозволяє детально вникнути в ситуацію, що склалася, все чітко пропрацювати і дати результат, який потрібен клієнту. Ми не обнадіємо клієнтів і не даємо не здійсненних обіцянок, тому нам вони довіряють та звертаються за послугами повторно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.