Неділя, 26 Травня, 2024

Про нову функцію Нової пошти: одесити можуть також знімати гроші з карток

З введенням воєнного стану, окрім інших проблемних питань, багато одеситів зіткнулися з проблемою отримання грошей у банку. Причому це торкнулося не лише міжнародних переказів, а й звичайного отримання коштів з банківських карток. Адже, як правило, щоб дістатися банкомату, необхідно вистояти цілу чергу, і до того ж, гроші переважно видаються дозовано, а не в обсязі повної суми. А банківські відділення, в основному, працюють не в повний робочий день, а лише в певні години, в які не завжди можна встигнути потрапити, та й ті ж самі черги там теж ніхто не скасовував.

Однак днями в Одесі виникла новина щодо того, що Нова пошта пропонує одеситам допомогу в отриманні грошей з картки того чи іншого українського банку. Але варто зазначити, що кошти видаються виключно у гривні.

Пропозиція є цілком своєчасною та зручною. Проте, як виявилося, безпосередньо в Одесі про неі майже ніхто не чув.

Докладніше про те, як це працює, що необхідно зробити для здійснення подібної операції, а також про інші нові та доступні одеситам операції – у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Своєчасне рішення

“Новою поштою”, компанією, яка займається експрес-доставками, було прийнято рішення щодо дозволу переведення в готівку грошей з банківських карток. Для цього одеситам потрібно прийти до будь-якого працюючого відділення.

Докладніше про процедуру

Так, для того, щоб одесити могли перевести в готівку кошти з банківських карток в одному з працюючих відділень (звичайно, якщо необхідна сума є в касі), потрібно вчинити кілька дій у вигляді:

  • повідомлення операторів про те, що ви бажаєте зняти готівку;
  • надання паспорта – оригіналу, або в “Діі”;
  • оплати послуги за допомогою картки та отримання готівки.

Справедливо ще раз звернути увагу на те, що можливість зняття надається лише у національній валюті та з карт національних банківських установ.

Обмежити видачу готівки може лише банк, яким і було видано картку.

Що ще доступне одеситам?

Крім цього, Нова пошта пропонує здійснювати:

  1. відправлення грошових переказів близьким;
  2. поповнення мобільного рахунку;
  3. внесення благодійного внеску на спеціальний рахунок українських Збройних сил, який було відкрито Національним банком, а також до благодійних фондів, які надають підтримку нашим захисникам та захисникам.

Нагадуємо, що окрім Новоі пошти, деякі одеські магазини та заправні станції також надають можливість зняття коштів, а саме суми від п’ятисот до шести тисяч гривень.

Для того, щоб зробити це, необхідно сплатити будь-яку покупку за допомогою платіжної картки та під час розрахунку попросити касирів, щоб вони зняли з неї певну суму.

Прес-служба Національного банку пояснює це так. Тримач карти вже не повинен шукати по своєму населеному пункту банкомати, і наражати себе на небезпеку.

У свою чергу підприємство також більше не має турбуватися про здійснення інкасації наявності за умов воєнного часу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.