Середа, 29 Травня, 2024

Платіжні рішення, які сприяють оперативним та правильним платежам

Ні для кого не є секретом той факт, що платежі, на сьогоднішній день, є важливою частиною нашого життя. Справа в тому, що навіть онлайн-купівлі вимагають вибору способу оплати послуги або товару, – післяплатою, або онлайн. Тому торговий еквайринг також поступово набуває все більшої популярності. А ось докладніше познайомитись із цим поняттям ви можете у цій статті.

Що це таке?

Під торговим еквайрингом розуміється ряд платіжних онлайн-рішень, які сприяють прийому оплат в режимі офлайн.

Вибравши цей механізм, вам стане доступним прийом платежів і в онлайн, і в режимі офлайн. І для цього вам зовсім не потрібний банківський термінал.

Вам достатньо просто задіяти кожен канал продажу, а також підключити та користуватися новими платіжними інструментами, які пропонує торговельний еквайринг.

Все це призведе вас до масштабування свого бізнесу та продажу великої кількості послуг та товарів.

Принцип роботи

Окремо слід розібратися, як працює згаданий механізм.

Численні дослідження фахівці показали, що кожна оплата товарів та послуг за допомогою картки сприяє підвищенню середнього чека на двадцять п’ять чи навіть тридцять відсотків.

Проте досить часто люди, які не бачать у магазинах відповідні термінали, вважають за краще йти в інше торгове місце. І це пояснюється тим, що багато хто не має при собі готівки, і звичайно, людям подобається отримання кешбеку за кожну безготівкову операцію.

Про пристрої

РОS-термінали є пристроями або системами, які застосовуються для того, щоб приймати безготівкові оплати під час продажу послуг та товарів. Найчастіше вони використовуються роздрібними продавцями, ресторанами, барами, готелями, супермаркетами та іншими місцями, де відбувається ведення комерційної діяльності.

Головна задача

Основне завдання таких терміналів складає процес обробки платежів. Щоразу, коли клієнти вставляють або прикладають банківські картки, пристрій починає зчитування необхідних даних, щоб оплату було здійснено. Далі термінал з’єднує з платіжними провайдерами або банками, щоб провести подальшу обробку транзакції.

Таким чином, за допомогою торгового еквайрингу процедура прийняття платежів стає набагато простішою та доступнішою. Адже за вас все робить система. А вам залишається тільки ретельно у всьому розібратися, і, звичайно, придбати якісний термінал. Тоді платежі будуть проводитись правильно і дуже швидко. І це, в свою чергу, є також великою перевагою. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.