Неділя, 26 Травня, 2024

Чи варто купувати квартиру у передмісті Одеси?

Серед нових українських трендів – купівля житла та, відповідно, переїзд за місто, якомога далі від суєти великого населеного пункту, яким є, зокрема, Одеса. Покупці заміських квартир та будинків прагнуть звільнитися від задимлених та загазованих вулиць, щоб потрапити туди, де більше зелені та свіже повітря. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

А якщо за містом є море або річка, це додає бали обраному варіанту. Нещодавно вибір місця проживання на користь сільської чи приміської місцевості означав купівлю приватного будинку, де часом потрібно було налагоджувати інфраструктуру або щось створювати з нуля. За десятки років багато що змінилося і багатоповерхове будівництво поступово приходить у колись патріархальні райони.

І все-таки: варто чи не варто купувати?

З усім тим, питання придбання кутка десь на березі лиману або річки, поблизу лісів або лук, вимагає хорошого аналізу всіх “за” і “проти”. Найчастіше забудовники видають бажане за дійсне. У результаті те, на що розраховували покупці, виявляється звичайною казкою із будівельним сюжетом.

У проспектах, банерах, іншій рекламній продукції ми читаємо, що місце, де буде розташоване житло нашої мрії, забезпечене дорогами, супермаркетами тощо.

Насправді поряд з новими будинками немає торгово-розважальних центрів з десятками магазинів, поштового відділення, магазинів електроніки та побутової техніки та поліклінік, не кажучи вже про школи та дитячі садки. З останніми елементами інфраструктури у місті – біда.

Важливим критерієм вибору нового житла є також будівельні матеріали, з яких його створюють. Оселившись у новому будинку, його мешканці згодом виявляють, що будинок дає осад і на ньому з’являються тріщини. Причиною є небажання забудовників витрачатися на якісні матеріали, що допомагає їм знизити вартість квартир і, як наслідок, швидше знайти клієнтів. Однак така економія призводить до швидкого зношування та руйнування будинків, які будують часто з недовговічних матеріалів. Але гроші з кишені мешканців попливли …

Отже, квартира за містом може бути гарною альтернативою переїзду до приватного будинку. Проте, купівлі житла мають передувати превентивні заходи: перевірка його на відсутність факторів, описаних вище. Якщо будинок подає або квартира подають ознаки, які описані вище, потрібно до них прислухатися і придивитися і добре подумати, чи ви вибрали той варіант. А може звернути увагу на щось інше?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.