Середа, 29 Травня, 2024

Як вибрати універсальний розчин для лінз?

Років 5 тому користувачі контактних лінз всерйоз замислювалися, чим краще промивати оптику: універсальною рідиною або комплексом препаратів, що складається з водно-сольового розчину, пероксидної системи і ферментних таблеток. Зараз це питання не стоїть, адже багатофункціональні препарати практично витіснили з ринку інші засоби. Їх з’явилося так багато, що важко розібратися, чим вони відрізняються. Тому ми розповімо про різновиди очищувальних рідин, а також їх особливості.

Різновиди універсальних розчинів

За складом більшість багатофункціональних рідин однакові і відрізняються 1-2 компонентами. Вони підходять для всіх видів м’яких лінз, включаючи кольорові. Є моделі, які підходять для догляду за м’якими і жорсткими засобами корекції. Різновиди засобів догляду розглянемо на прикладі універсальних розчинів Alcon (каталог по посиланню https://kievlinza.ua/catalog/rastvory-dlya-linz/producer_alcon/). Це американська медична компанія, яка створює офтальмологічну продукцію з 1945 року.

  • Alcon Opti-Free Express – приклад класичного багатоцільового засобу, призначеного для догляду за всіма видами контактних лінз. Це препарат швидкої дії, адже за 4 години він очищає матеріал від усіх видів забруднень. Крім очищення, ця рідина пом’якшує, зволожує і захищає пластинки від дегідратації.
  • Alcon Opti-Free PureMoist – розчин для глибокого очищення, дезінфекції та зволоження всіх видів м’яких лінз. У його складі є гіалуронова кислота – речовина, яке притягує і утримує молекули рідини, захищаючи засоби корекції від пересихання. Цей препарат створений для людей з підвищеною чутливістю повіки, а також схильних до алергії. Він м’яко очищає матеріал, не викликаючи печіння або почервоніння при контакті з рогівкою.
  • Alcon Aosept Plus HydraGlyde – цей препарат не є універсальним розчином, він відноситься до категорії пероксидних систем. Важливо вміти розрізняти ці розчини, адже помилка може обернутися опіком рогівки. Пероксидна система призначена для очищення і дезінфекції контактних засобів корекції. Цю рідину можна використовувати для наповнення контейнера і тим більше не можна наносити на лінзи перед одяганням.

Існує три види багатофункціональних рідин: класичні, зволожуючі (з гіалуроновою кислотою), а також моделі для чутливих очей. Всі вони підходять для зберігання і промивання оптики. Купуйте Догляду препарати в ліцензійних оптиках. Наприклад, на сайті Kievlinza – це оптика, розташована в Києві. Їх інтернет-магазин відправляє товари по Україні. З Києва до Одеси замовлення доходять за 1-2 дні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.