Четвер, 30 Травня, 2024

Як отримати біометричний закордонний паспорт в Одесі

В Одесі залишилися ще ті, хто не зробив себе біометричний паспорт. Для спрощення пошуку всієї необхідної інформації і щоб уникнути зайвих черг, все інформація, яка допоможе Отримати біометрії в цій статті. Крім того, ви дізнаєтеся, як записатися на електронну чергу і де отримати закордонний паспорт, пише odessa-future.

Де оформляють закордонний паспорт з біометрії?

В незалежності від місця проживання і реєстрації, оформлення закордонного паспорта відбувається в кожному підрозділі загальнодержавної Міграційне служби.

Ціна закордонного паспорта в Одесі

Офіційний тариф в Державній міграційній службі України:

  • 557,32 грн – впродовж 20 днів оформляють закордонний паспорт в підрозділах ДМСУ.
  • 810,32 – оформляють впродовж семи робочих днів (ДМСУ).
  • 967,32 – ціна паспорта в ДП «Документ», оформлення відбувається 20 робочих днів. У вартість входить 400 грн – за послуги компанії.
  • 1210,32 – впродовж 7 робочих днів (ДП «Документи).

Підкреслимо, працівники ДП при подачі паперів на паспорт можуть порекомендувати страховку, її вартість становить 300 грн. Проте вона зовсім не вважається обов’язковою і оформляється тільки згідно бажанням покупця.

Документи для отримання

З метою того, щоб придбати біометричний паспорт, вам потрібно буде приготувати наступний комплект документів:

1. Посвідчення особи документ громадянина України.

2. Особистий податковий номер фізичної особи (ІПН).

3. Паспорт для виїзду за кордон (у разі наявності).

4. Квитанції про оплату послуги з печаткою банку.

5. По можливості взяти з собою копії документів.

Підкреслимо, тільки при оформленні в міграційній службі вам знадобитися квитанція про оплату. На сайті ДМСУ присутні всі реквізити для оплати. Оплата здійснюється в будь-якому відділенні банку або ж у відділі Міграційної служби за допомогою терміналу. У той же час в ДП «Документи» всі надані послуги оплачуються на ділянці.

Після оформлення документів на офіційному веб-сайті ДМСУ можна перевіряти готовність документів.

Електронна черга

Так як кількість бажаючих в Одесі зробити собі біометрії останнім часом з кожним роком зростає, додалися нові варіанти черг. Можна зробити все по стандартній ситуації – прийти до підрозділу Міграційної служби і встати в живу чергу. Але з’явилася нова функція, кожен бажаючий може записатися на зручний час онлайн. Для запису вам потрібно вибрати своє місто і номер підрозділу ДМСУ. Вам буде запропоновано місце в черзі на найближчі 10 днів. Оновлюється список кожен день в 0:00 – найкращий час для вибору місця. Крім того, запис здійснюється в терміналі в самому підрозділі ДМСУ.

Якщо в онлайні немає місць в черзі, то в терміналі ви зможете знайти місця. Ще є сервіс муніципальних послуг «iGot», для реєстрації на чергу. З метою цього необхідно увійти в систему через BankID, електронно-цифрового підпису або свіжого документа в варіанті ID-карти. Після виконаних дій, потрібно вказати зручний підрозділ і час. Згодом вибору часу і місця, вам надішлють на пошту перелік усіх документів, реквізити для оплати і зразок заяви.

Вам може допомогти Telegram-бот, щоб занять чергу. На сьогоднішній день складно занять чергу через завантаженість. Бот буде перевіряти інформацію кожні 3 хвилини.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.