Середа, 17 Липня, 2024

Встановлення в Одесі “розумних” водомірів, які самі передають свідчення

Щомісяця після 20-того числа кожен одесит намагається не забути зробити передачу показань водоміра.

В одеському “Інфоксводоканалі” вирішили полегшити це завдання і почали встановлювати унікальні водоміри, які самі передають відповідні цифри.  Про це докладніше в матеріалі odessa-future.com.ua з посиланням на culturemeter.od.ua

Сучасне впровадження

Водомір, який автоматично передає показники споживання в компанію “Інфоксводоканал” представляє собою сучасний пристрій, який працює абсолютно автономно.

Для лічильників води, які мають імпульсний вихід, був розроблений особливий модуль з передачі даних, який здійснює відправку інформації про водопотребітельних обсягах, яка надходить на сервери водоканалу, а споживач отримує продубльований варіант.

Крім цього, абоненту і постачальника послуг в будь-який момент, крім, власне, самих показників водоспоживання, доступна до отримання інформація, що стосується водного тиску, правильності водомірної роботи, наявності сторонніх втручань або аварійного пошкодження.  Самому модулю не потрібне підключення до ліній електричного живлення, так як, попередньо, в нього вже встановлено батарею, яка розрахована на 5-ти річну автономну роботу.

Початок покладено

На кінець 2020 ого співробітниками “Інфоксводоканала” було встановлено 170 “розумних” водомірів, здатних самостійно передати дані.

Спочатку сучасні водоміри пройшли установку юридичним особам і багатоповерхових будинків, де вони були підключені в загальнобудинкові вузли, що відповідають за комерційний облік послуг.

Суцільні переваги

Нові водоміри відразу викликали особливої ​​популярності, адже, крім точності у вимірюванні, відтепер зникла необхідність частого контролерського відвідування, щоб зняти показання і здати в абонентський відділ звіти про споживання води.  Крім цього, самим споживачам тепер не треба залазити в колодязі або підвали для фіксації водомірних даних.

Для співробітників Водоканалу використання нових модульних водомірів, які наділені функцією автоматичної передачі показань, також має багато переваг, адже за допомогою таких “розумних” пристроїв можна легко здійснювати контроль якості послуг, які надаються, займатися проведенням коректних нарахувань, і, головне-все це можна  робити без участі і занепокоєння споживача.

Як бачимо, процес розвитку інновацій та сучасних технологій з величезною швидкістю рухається вперед і набирає обертів.  Якщо раніше, в повсякденному житті людини, він, переважно відображався на сучасній техніці, то тепер він доходить до таких дрібних деталей, як водоміри.  І що особливо чудово-це те, що такі розробки і нововведення спрямовані на значне поліпшення якості та комфорту життя людини, що дає можливість не витрачати час на дрібні побутові справи, а витратити його з користю і в задоволення.
Фото : culturemeter.od.ua.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.