Середа, 29 Травня, 2024

На Генуезькій планують відкрити центр Народної медицини

На сайті Єдиної державної системи будівництва з’явилася інформація про майбутнє зведення триповерхового центру нетрадиційної медицини. Більше деталей на: odessa-future.com.ua.

Департамент архітектури та містобудування міськради Одеси видав дозвіл на зведення лікувального закладу в Аркадії, що на вулиці Генуезькій, 1.

Як замовник заявлена ​​компанія “Арт-Тексбуд”. Це підприємство придбало ділянку під будівництво ще 6 червня минулого року.

Відповідно до чинного законодавства нашої країни, займатися нетрадиційною медициною можуть особи без медичної освіти, однак, ті, що мають сертифікований дозвіл від Міністерства Охорони Здоров’я або уповноваженого органу.

Народні цілителі не мають права займатися лікуванням онкопатологій, захворювань, що передаються статевим шляхом, у т.ч. СНІД та ВІЛ-інфекції, пацієнтів із симптомами психічних відхилень або хворих на наркоманію. Також лікарі нетрадиційної медичної практики не повинні вести вагітність та проводити будь-які хірургічні маніпуляції та видавати висновки про психічне здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.