Четвер, 30 Травня, 2024

В одній з одеських лікарень відкриють відділення для хворих Covid-19

Проблема пандемії, що раптово наздогнала  у минулому році весь світ, на жаль, не обійшла і Одесу. Особливо гостро питання вірусу у нашому місті постало після активно проведеного літа та тисячі туристів, які приїжджали до Одеси з усіх кутків нашої країни, в тому числі, і з тих місць, які на «вірусній карті» були відмічені «небезпечними відмітками», пише “odessa-future.com.ua“.

На даний момент в Одесі також дуже багато хворих, та більшість лікарень задіяні у всезагальній боротьбі з пандемією.

Дійшло до того, що лікарні, які передбачені зовсім для інших типів захворювань та хворих, також не приймають пацієнтів, які страждають на хвороби, якими спеціалізується лікарня, так як керівництву було дано наказ звільнити приміщення суто для «короно вірусних».

Так, наприклад, видатна кардіологічна лікарня, яка знаходиться біля парку імені Т.Г. Шевченка давно вже не приймає «сердечників», яким необхідно не тільки «полежати на стаціонарі», але й просто пройти обстеження у свого лікаря. Регістратура лікарні на дзвінки не відповідає, а охоронець у дворі розповідає, що у самій лікарні давно вже лікарів немає, так як приміщення віддали «під обсервацію» для «короно хворих».

Крім того, у даній же лікарні знаходиться дуже потрібне та важливе неонаталогічне відділення, яке працює з новонародженими до 40-ка днів від народження.

А нещодавній скандал у лікарні на Троїцькій, де трупи були «розкладені» прямо коридорами. Це вже зовсім ні в які рамки не входить!

Але, нарешті, одеська влада зрозуміла, що всі звичайні лікарні та поліклініки не можна віддавати «під короно вірус», та вже час створити окреме відділення для цього.

І ось, у січні наступного року в Одеській лікарні номер 8, яка знаходиться на Фонтанській дорозі, планується відкрити відділення для пацієнтів, хворих на Covid-19.

Відповідно до замислів відділення буде достатньо великим та оснащеним всім необхідним остаткуванням, а головне, таким важливим та потрібним для лікування цієї хвороби, киснем!

Сподіваємося, що плани реалізуються, та в Одесі з’явиться сучасне та остатковане відділення для «короно вірусних», а інші лікарня, чи принаймні їх більшість, запрацюють у своєму звичному режимі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.