Неділя, 26 Травня, 2024

В Одесі випав перший сніг або неочікуваність для одеських «комунальників»

Ранком, 7 грудня, одеситів та гостей міста чекав приємний сюрприз,-в Одесу нарешті прийшла зима, а на вулицях міста з’явився перший грудневий сніг, пише “odessa-future.com.ua“.

Синоптики та прогнози погоди у цей раз не помилилися, та відповідно до всіх «перебачень» та попереджень сніг в Одесі таки пішов.

Поки діти та дорослі одесити раділи першим зимовим опадам та передбачали справжній новорічний настрій та атмосферу свята, одеським комунальним службам довелося доволі непросто.

Адже ще декілька днів назад у місті повним ходом йшло прибирання осіннього листя та працювала  відповідна техніка, а в понеділок вранці треба було терміново «змінювати коней на переправі» та вводити у дію «зимову техніку».

Але треба віддати належне нашим «комунальникам»,-вулиці від опадів прибирались доволі швидко, налипання снігу на дорогах не спостерігалося, та й по всьому місту зустрічалися снігоприбиральні машини.

Може, це все в силу того, що опади були не сильні, та прибирати «сніжні заноси» не довелося, а може в цьому році влада нашого міста належно та відповідально підійшла до питання підготовки до зими та її опадам. Дуже сподіваємося, що все-таки друге…

Нагадаємо, що в минулі роки Одеса не особливо відрізнялася підготовкою до зими, та техніку з очищення міських доріг від снігу зустріти на вулицях міста можна було не дуже часто. Траплялося навіть, що вулиці не прибиралися зовсім, або декілька очищувальних машин повинні були прибрати хіба не пів-Одеси. Це ми говоримо про центральні вулиці та тротуари, не кажучи вже про внутрішні двори, провулки та маленькі вулиці.

Але зараз місто забезпечене технікою, та нещодавно арсенал снігоочищувачів був поповнений ще декількома машинами, так що в цьому році нам снігові опади не страшні. Тепер діло за малим,-аби був, власне, сам сніг…

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.