Середа, 29 Травня, 2024

Ремонт засекреченого радіоелектронного центру розвідки під Одесою

Об’єкт раніше в період союзу радянської соціалістичної республіки був секретним, використовували його для розвідки в електронній сфері. Найчастіше секретна служба велася в сторону країн Південно-Східної Європи, пише “odessa-future.com.ua“.

 За даними з системи електронних закупівель Prozorro, ТОВ «Луч лад сервіс», вирішили інвестувати чотири мільйони гривень, для здійснення ремонтних робіт об’єкту «Сіріус». Місце знаходження його на території об’єкта «Овідіополь-2», містечко Великодолинське Одеської області.

Пізніше були запропоновані другі торги від ТОВ «Українська виробничо-будівельний альянс Центр», сума склала також чотири мільйони, але ця пропозиція була відкинута.

Дивна будова в полі на території Овідіопольської дороги «Овідіополь-2» (військова частина №21489 Овідіополь-2 комплекс «Персей»). Входив в концепцію 16-го управління Комітету державної безпеки (КДБ) СРСР. Сам об’єкт проводив радіоелектронну розвідку, радіоперехоплення і космічні дослідження. Розташування та напрям антен говорять про розвідку в сторону країн Південно-Східної Європи.

Біля секретного об’єкта, за часів СРСР було розташовано містечко. Він був такий же потайний, як і все в цій місцевості, про це говорить огорожі з минулого століття. Сьогодні частина цього містечка закинута і залишилася навіть частина комуністичних будівель в жалюгідному стані. Сама станція інвестується іноземними інвесторами і з кожним роком покращується.

На сьогоднішній день точної інформації немає про цю дивовижну споруду, проте інтернет-джерела повідомляють, що по більшій частині призначення «Овідіополь-2» не змінилося. Складається під керівництвом Служби зовнішньої розвідки України.

Нещодавно з’явилася інформація, то що Державний орган управління і випробувань космічних засобів запросив пропозицію для тестування ряду науково-дослідних робіт. Все це було для поліпшення заобрійної радіолокаційної станції 5H86 «Дніпро», яка розташовується близько Мукачево на Закарпатті.

Підкреслимо, чинний глава Володимир Зеленський написав наказ про ліквідацію об’єднаного комітету з питань розвідки, і відразу ж заснував раду з питань розвідки при президенті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.