Середа, 12 Червня, 2024

«Одеса в кишені»: створений новий мобільний гід по Одесі

В Одесі створили спеціальний додаток-гід, який дозволить  кожному бажаючому дізнатися більше про наше місто, його унікальну історію і найвідоміші місця. Далі на odessa-future.

Додаток носить назву «Let`s Odessa» і представив його «Гранатовий офіс «Одеса 5Т».

Автором ідеї є готельєр Ілона Павлівська, яка відзначила, що головним завданням мобільного гіда є представлення Одеси саме такою, якою її бачать і люблять одесити.

Кошти на роботи зі створення додатка-гіда були виділені «Українським культурним фондом». Загальна сума склала 540 тисяч гривень.

У даному додатку є 6 інтерактивно-цифрових гідів, які є збірними образами справжніх одеситів. Наприклад, це звичайний студент, естет або просто гід.

Свого гіда можна обирати, виходячи з особистих переваг і вподобань.

Обраний гід складе для Вас детальний маршрут, «проведе» Вас пам’ятними місцями Одеси, покаже архітектуру, ресторани, одеські дворики та пляжі.

Корисною «вказівкою» гіда стануть місця, де можна зробити красиві фотографії.

Тематики екскурсій теж різні-можна обрати класичну екскурсію історичною Одесою, а можна побачити вулиці, де знімалися відомі фільми.

Звичайно, окремою функцією додатка виділені категорії, які більш всього цікавлять «туриста», будь то архітектура, пам’ятники, парки і сквери, музеї, театри або ресторани.

Окрім цього, в додатку є два блоги, а також можливість складання свого власного маршруту.

Додаток «Let`s Odessa» дуже незвичний, сучасний і буде корисним не лише для туристів і гостей нашого міста, але і для одеситів. Адже за допомогою нього можна «прокачати» свій рівень одесита, а також краще пізнати своє рідне місто. Тим паче, що додаток весь час удосконалюватиметься і покращуватиметься, а також туди періодично додаватимуться нові локації та функції.

За задумом авторів, додаток буде доступний і для iOS, і для Android пристроїв. Але у зв’язку з недавнім «виходом в світ» на Google Play Market додаток поки що недоступний.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.