Середа, 29 Травня, 2024

Нові хрести на пам’ятниках Одеси

Деяка кількість діб тому, на скульптурі кота в білому шарфі «Джентльмен», виникли видряпані хрести. Зрозуміло те, що це одеський вандал Віталік, як в народі відомий «Хрестовик», який любить зображати трефи на графіті і муралах, але тепер він почав малювати на скульптурах. Далі на odessa-future.

Письменниця арт-предмета – Тетяни Штикалово каже:

 «Його встановили 1 листопада поблизу будівлі, де проживав комік, кіносценарист, також естетичний керуючий команди КВН «Джентльмени ОГУ» – Ян Гельман».

Фігуру розмістили перед входом у двір, в якому жив Гельман, на Екатерининській, 17. Рівень статуї приблизно 70 см, кіт на невеликому п’єдесталі.

Спочатку, Приморський районний судовий процес оштрафував на 51 гривню людину, що пише темні трефи на стінках. Пізніше, його затвердили винним в малому хуліганстві. Крім цього, він повинен буде сплатити 341 гривню судових стримувань.

Цікаво, що на цей раз хрести написані не звичайним темним фломастером, як вважав за краще Віталік, вони видряпані в поліефірної смолі, з якої виконаний котик.

Встановлено, що сам Віталік виступає захисником Одеси від недобрих, також катастрофічних, сил. На його думку, для захисту потрібно зафарбовувати хрестами всі малюнки, скульптури, оголошення, картинки на стінах, також зовнішні рекламні оголошення.

Раніше, у чоловіка було кримінальне минуле з вживанням наркотичних речовин і крадіжками.

«В один день, я хотів вмерти, хотів кинутися під тролейбус. Я сильно просив і плакав: «Боже, якщо ти існуєш, Ісус, ти страдав за мене, прибери цей бруд і цю ношу». Бог мені допомог», – повідомляє Віталік.

Кожне зображення на вулицях людина вважає листом сатани.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.