Четвер, 30 Травня, 2024

Ні забудові Фонтану або скандальне судове провадження

В Одесі повним ходом йде забудова всіх «ласих» шматочків міста. Першим з котрих та найактуальнішим серед забудовників є весь Фонтан. Але радує те, що одесити не здаються, та всіма силами намагаються зупинити ці «будівництва століття», які віднімають у людей доступ до місць для відпочинку та рекреації, пише odessa-future.com.ua.

Так, одеська прокуратура звернулась із судовим позовом до фірми-забудовника «Інтеграл-Буд», який «взяв в оборот» все узбережжя 13-тої станції Великого Фонтану.

7 грудня у будівлі Господарського суду Одеської області було проведено підготовче провадження по справі.

Прокуратура вимагає у позові визнати недійсним договір купівлі-продажу ділянки, на якій забудовник будує черговий житловий комплекс.

Земля була реалізована ще у 2005 році за часів керівництва пана Гурвіца, шляхом проведення аукціону.

Тоді міськрада продала забудовнику «Інтеграл-Буд» більше гектару землі у районі 13-тоїї станції Фонтану.

Окрім цього, позов містить вимогу про визнання недійсним держакту про право власності та повернення ділянки громаді міста.

Також вимогою прокуратури є визнання незаконним самого рішення міськради, яке стосується продажу вказаної ділянки на аукціоні.

Прокуратура відзначає, що такими діями було порушено норми Земельного та Водного кодексів України, якими прямо заборонено передавати у приватну власність землі у межах прибережної захисної смуги.

Мало того, у ході проведеного підготовчого замідання по справі суд прийняв рішення про введення у справу у якості третьої особи дачно-будівельного кооперативу «Трудовий відпочинок», земля якого знаходиться прямо поряд зі спірною ділянкою. І у разі забудови право вільного проходу до моря, звичайно, буде порушене.

Відзначимо, що в окружному адміністративному суді Одеси також слухаються одразу дві справи з приводу вказаної ділянки на 13-тій станції Фонтану.

Перша з них стосується будівництва дороги, яка веде до майбутнього житлового комплексу, а друга – це колективний позов від імені жителів 13-тої станції Фонтану до муніципального департаменту архітектури  та до фірми «Інтеграл-Буд» з приводу будівництва чергової багатоповерхівки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.