Середа, 29 Травня, 2024

Що таке «Мобільна поліклініка» і де вона курсуватиме?

В прес-службі Одеської ОДА розповіли, що протягом лютого, а також березня всі жителі населених пунктів, що знаходяться на півдні Одеської області матимуть можливість цілком безкоштовно зробити діагностику свого здоров’я. Але перед цим обов’язково необхідно буде отримати направлення від свого сімейного лікаря. Більше знає Odessa-future.com.

Проект «Мобільна поліклініка» в Одеській області, це проект, який запустили ще в грудні 2018, він являється довгостроковим, а своїм існуванням він завдячує ініціативі голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. «Мобільна поліклініка» створена з метою полегшення проходу безкоштовного обстеження для жителів найвіддаленіших сіл. Головна мета проекту полягає в забезпеченні доступної медицини, а також в своєчасному діагностуванні найбільш поширених захворювань для вчасного виявлення та призначення лікування.

Заплановано, що за перший квартал 2019 року автоамбуланси проїдуться по ряду сіл та великих селищ таких районів: Болградський, Ренійський, Арцизький, Тарутинський, Саратський, Татарбунарський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Кілійський. Для інформування куди і коли завітає «Мобільна поліклініка» створили таблицю, в якій вказані назви сіл, а також орієнтовні дати, коли саме приїдуть лікарі.

таблиця

Автоамбуланси – це два автомобілі, які оснащені спеціалізованим обладнанням, крім того кожен такий автоамбуланс має свою бригаду лікарів. До складу кожної бригади входять такі спеціалісти: кардіолог, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, лікар УЗД, рентгенлаборант. А для встановлення діагнозу, в разі необхідності, можуть використовувати навіть телемедицину.

Для максимального охоплення, такі поліклініки на колесах будуть намагатись кожен новий квартал відвідувати всі нові райони області, по черзі міняючи населені пункти. Трохи згодом буде створений графік і на наступні місяці, а також на другу половину 2019 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.