Субота, 25 Травня, 2024

Майбутній вигляд забудови тераси санаторію Чкалова готельним комплексом

Стало відомо, як буде виглядати забудова нижньої тераси санаторію Чкалова, яка, на сьогоднішній день, є тільки проектом, презентованим однією з будівельних компаній. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Одеса переповнена різними видами санаторіїв і готелів у моря, так як дані споруди є чудовим місцем відпочинку, поліпшення здоров’я і відмінним джерелом доходу для кожного власника. Величезну роль в ціні і доході грає якраз розташування об’єкта — чим ближче до моря, тим дорожче відпочинок і багатше прибуток. Однак не варто забувати про існуючі рамки, так як забудова на самому узбережжі заборонена.

На території нижньої тераси санаторію Чкалова планують звести п’ятиповерховий комплекс, який буде приймати клієнтів, як влітку, так і взимку, не обмежуючись, тільки одним сезоном. ТОВ «Чкаловський-інвест» передав землю, що становить 3,5 га ще в минулому році. Нещодавно на цій території стояли дерев’яні літні будиночки, однак нині активізувалося їх знесення.

Комплекс буде сучасним готелем, який надає SPA і wellness-послуги. Відвідувачі отримають можливість за певну плату зняти одноповерховий номер або ж двоповерховий, в залежності від своїх уподобань. Усім комплексом буде керувати тільки один оператор. Під його контролем перебуватиме готель і апартаменти.

На даний момент в компанії вирішується, як варто провести доїзд до комплексу та конкретного рішення поки що прийнято не було. Відомо те, що існують два варіанти, які розглядає компанія: розгорнути будівництво тунелю, який буде проходити під Трасою здоров’я, або ж організувати поставки з житлового комплексу «Кандинський».

Забудовник запевняє, що робитиме акцент на загальному ландшафті, так як дуже важливо, щоб готель гармоніював з природою, але, на жаль, вже на етапі підготовки будівництва були зрубані дерева під час виноски дерев’яних літніх будиночків.

Ще не відомо, чи будуть гості міста і самі одесити мати змогу відвідати територію комплексу, але відомо точно, що будівництво почнеться вже цієї весни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.