Четвер, 30 Травня, 2024

Готується запуск поромного пункту на кордоні з Румунією «Орловка»

Була перевірена можливість запуску пункту пропуску під назвою «Орловка» на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону, завдяки якому стане можливим перетин кордону Румунії. Про подробиці розповість Odessa-future.com.

Дана поромна переправа повинна з’єднати Бессарабію з румунською Ісакча. Ініціатором в необхідності будівництва даного пункту виступило румунське консульство в Одесі. Координатором всього проекту є Антон Іванович Кіссе – депутат Верховної Ради України, Президент Асоціації болгар України і громадський діяч. Будівництвом займався ТОВ «Поромний комплекс Орловка», на яке було виділено близько 6 мільйонів євро. Сума була введена в будівництво кіпрськими і англійськими інвесторами. Так само запевнили, що на даному поромному пункті «Орловка» переправити транспортний засіб буде в рази дешевше, ніж в будь-яких інших поромних пунктах.

Співробітники Держприкордонслужби разом з взаємодіючими службами провели перевірку можливості відкриття переправи «Орловка» і прийняли рішення, що незабаром міжнародний пункт пропуску починає свою роботу. Пором зможуть перетинати не тільки різні види автотранспорту, а так само і пішоходи. Будуть введені такі типи державного контролю, як прикордонний, митний, фітосанітарний, ветеринарний і так далі.

Між урядами України та Румунії було укладено угоду ще в 2015 році, за яким має здійснитися відкриття поромного пункту через україно-румунський кордони.

Більшість людей чекають відкриття пункту «Орлівка» за потребою, так як для відвідування Румунії їм доводитися для початку відправлятися в Молдову, а вже звідти перетинати румунський кордон.

Дату відкриття переносили вже кілька разів, проте на даний момент заявлено, що переправа почне свою роботу навесні 2019 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.