Субота, 15 Червня, 2024

Через дорогу від Музкомедії в Одесі з'явиться велика висотка  

В Одесі Французький бульвар з кожним роком змінюється: висоток стає все більше, а санаторіїв все менше.

Поруч море і красиві одеські схили, злачне місце для будівельних компаній, пишуть

І ось знову, земельна комісія затвердила новий проект. На Французькому бульварі, напроти музкомедії з’явиться величезний житловий комплекс з вбудованими приміщеннями громадсько-комерційного призначення та підземним паркінгом. Нова будова займе 0,4 га землі.

 Зараз на цьому місці знаходиться одноповерховий будинок №3 з продуктовим магазином і кафе. Ділянка фірмі дадуть в оренду всього на п’ять років, цього достатньо для того щоб побудувати на ньому висотку. Кілька одноповерхових будівель, в тому числі будівлю магазину продтоварів, природно знесуть.

Як повідомляє «Думська», кампанія «Одесжітлоінвест», що отримала територію в оренду, належить бізнесменам Сергію Дябло і Ігорю Фруману. Вони вже будують висотки в цьому кварталі – на Отрадною і за так званим «будинком суддів».

 Між іншим, ця земельна ділянка на Французькому бульварі було виділено Службі безпеки України для будівництва житлового будинку. А в 2007 році право забудови передали фірмі згаданих підприємців, яка пообіцяла віддати СБУ 18% побудованого житла. Але, як з’ясували журналісти, в трьох житлокомплексу, які в підсумку з’являться на бульварі і Відрадний, співробітники спецслужби в результаті жити НЕ будуть: з ними розрахуються (або вже розрахувалися) квартирами в інших районах міста.

Одесити обурені, так як в зв’язку з висотною забудовою на Французькому бульварі в години пік постійні пробки. Чиновники пропонують бульвар розширити, однак за рахунок територій, де зараз ростуть дерева.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.