Неділя, 26 Травня, 2024

Повернення круїзних лайнерів в Одесу

Пасажирським комплексом Одеського морського порту були отримані дві заявки від іноземних туроператорів на прибуття круїзних лайнерів в одеський порт в 2019 році. На цьому інтерес до українських портів не згасає, а лише зростає. Детальніше про це розповість  Odessa-future.com.

Одним з найважливіших об’єктів міста Одеса є його порт, бо завдяки йому виробляється торгівля і наплив туристів. Одеський порт має один з найбільших пасажирських терміналів в Європі, а також визнаний базовим круїзним портом в Україні.

На жаль, в 2014 році інтерес до українських портів сильно впав і довгий час не планував повертатися. У порт перестали заходити круїзні лайнери аж до 2019 року, проте 27 лютого стало відомо, що були отримані відразу дві заявки від іноземних туроператорів. Адміністрація Одеського морського порту назвала таку активність першими ластівками за довгий час, після різкої втрати інтересу в 2014 році.

На 2019 році не закінчується відвідування круїзними лайнерами Одеський порт, так як крім двох заявок на цей рік, були подані ще 13 заявок на судзаходи в Україну. У 2020 році будуть проведені 9 суднозаходів, 3 в 2021 році і один в 2022 році. Така кількість заявок сильно відрізняється від того, який інтерес викликав Одеський порт п’ять років тому.

10 травня лайнер «AEGEAN ODYSSEY» (145 метрів в довжину), від компанії «Aegean Experience Maritime Co Ltd» в Греції, стане відкривачем круїзної навігації в порту. Другий захід круїзного теплохода «AMERA» (205 метрів в довжину), від компанії «Phoenix Reisen» в Німеччині, відбудеться 30 жовтня. У маршруті другого круїзника Україна стане 8 з 14 запланованих зупинок.

Крім перерахованих вище суднозаходів в 2019 році очікуються 14 суднозаходів за типом річка-море “Принцеса Дніпра» і «Вікінг-Синеус».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.