Вівторок, 23 Квітня, 2024

“Зупинка на мільйон” : 7-му Пересипську прикрасять занадто дорогою зупинкою

Попри всі заперечення, які були висловлені транспортним департаментом при Одеській міській раді, депутатською комісією, яка відповідає за громадський бюджет, було затверджено проект номер 3267, відповідно до якого на наступний рік заплановано встановити зупинку з пішохідною доріжкою та пішохідним переходом за один мільйон сто шістнадцять. тисяч гривень. Місцем розташування цих “золотих” об’єктів стане Сьома Пересипська. Далі на odessa-future.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Дане рішення депутатською комісією, яка відповідає за громадський бюджет, було ухвалено під час засідання 7-го грудня.

Надто завищені суми

Світлана Берега, яка є одеським віце-мером, пояснила, що відповідно до зазначеного проекту планується впорядковувати територію, а також облаштовувати пішохідну доріжку на суму один мільйон сто шістнадцять тисяч гривень. Для реалізації цього вибрали вулицю Сьому Пересипську. Розроблено проект Тамарою Івченко.

Так, за словами Світлани Бедреги, на думку транспортного департаменту купувати, по суті, звичайну зупинку за суму в двісті тридцять тисяч не є доцільним, тому що цього року купівля подібних зупинок цілком успішно проходила за ціною 150 тисяч гривень. Крім цього, у міській раді вважають, що проведення розмітки відбувається відповідно до програм, які вже існують із цієї причини представниками зазначеного органу, не рекомендується здійснення прийняття цього проекту.

Що говорить проектний розробник

Проте Тамарою Івченко, якою було розроблено проект, було подано пояснення щодо того, що відповідно до проекту передбачено встановлення тротуарної доріжки, початковою точкою якої стане будинок номер вісімнадцять, а кінцевою точкою – будинок номер п’ятдесят два, місцем розташування яких є перша сторона вулиці. Також документація передбачає замінити зупинку разом із пішохідним переходом.

Жінка повідомила, що вона ознайомлювалася з даними, які містить міська програма і побачила, що було закладено дев’яносто дві зупинки, тому вона хоче прибрати з проектних документів згадку про зупинку, і вона збирається зайнятися зміною проекту.

Заміна буде запланована

Проте, представником транспортного департаменту було пояснено, що за вказаною адресою замінятимуть зупинку відповідно до положень, передбачених міською програмою.

Програма на 2022-й включатиме встановлення об’єкта у вигляді зупинки, а доріжками для пішоходів у департаменті розпоряджатися не можуть, через відсутність таких повноважень. Департаментом було проаналізовано розрахунок проекту, на підставі чого з’явилася думка, що зупинний комплекс є надто дорогим, тому цей проект не був рекомендований до прийняття.

Попри розбіжності під час обговорення, комісією, яка відповідає за громадський бюджет, його підтримали і винесли на процедуру громадського онлайн-голосування. Тож є шанси, що його таки реалізують.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.