Середа, 29 Травня, 2024

Зуміли відстояти: як одесити змогли зупинити знесення споруд на одній із одеських вулиць

Роботи, що стосувалися зносу споруд, місцем розташування яких є кут таких вулиць, як Гімназійна та Мала Арнаутська, було зупинено сьогодні, 14-го січня, мешканцями прилеглих будинків, а також одеськими активістами.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Перерваний процес

За словами очевидців та учасників так званої акції, робітниками було розпочато процес встановлення забору та розбору двох будівель – одноповерхового та двоповерхового. Але після того, як одесити виступили із наполегливими вимогами, робітники змушені були зупинити роботи.

Обов’язкові гарантії

Нагадуємо, що недавно стало відомо, що на вказаному місці заплановано будівництво семиповерхової будівлі. Одеситами було висловлено вимоги до забудовників щодо надання їм гарантій того, що в ході будівництва їхнім будинкам не буде завдано пошкоджень і вони не будуть зруйновані, як у подібній ситуації сталося на іншій вулиці міста, якою є Торгова.

Відомості місцевих жителів

Олена, вулицею проживання якої була Мала Арнаутська, а точніше будинок номер сімдесят два, каже, що всі тамтешні споруди розташовані на катакомбах. Ґрунтові води там досягають високого рівня, а деякі флігелі навіть позбавлені такої деталі, як фундамент.

Так, за словами жінки, під будинковою спорудою номер п’ятнадцять дуже багато води, відкачування якої поки що не погодилася провести жодна з українських компаній.Тож, як там можна щось зводити?

Окрім цього, одеситка повідомила, що споруди буквально усипані тріщинами, причому вони поширені по всіх об’єктах, а не лише під флігелями.

Наразі поліцейські займаються вивченням документів.

Справедливо зазначити, що плани щодо того, щоб Гімназичну вибрати для того, щоб звести там п’ятиповерхову будівлю, а також паркінг на двадцять сім автомобілів, обговорювалися минулого літа під час засідання в Одеській міській раді.

Один із співробітників департаменту із земельних ресурсів тоді зазначив, що “Гімназистом” (кооперативом) було ухвалено рішення щодо внесення грошей у частку. Забудовникам було дано обіцянку, що під час розробки проектних документів передбачать те, що потрібно створити дошкільний заклад. Внаслідок цього одеська Державна архітектурно-будівельна інспекція узгодила зведення семиповерхівки.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.