Середа, 29 Травня, 2024

Завершено капітальний ремонт двох важливих сходів на Молдаванці

У пообідні години будніх днів до вулиці Балківської декількома сходами спускаються десятки людей. Далі вони розходяться у різних напрямках. Вулиця Балківська одна з основних міських артерій. Далі на odessa-future.

Двоє сходів Молдаванки

Відтепер багато студентів, майбутніх моряків, будівельників та інженерів морського господарства, мами з діточками зможуть спускатися вниз з великим комфортом. У районі вулиці Дюковської та наприкінці Градоначальницької відремонтовано дві важливі сходи. Одна з них – Курсантська. Друга – “таємнича” (досі краєзнавці роздумують над джерелом цієї назви), яка є продовженням вулиці Градоначальницької.

На сходах успішно завершено капітальний ремонт, який виконувався у рамках програми Громадського бюджету Одеси, про що можна дізнатися із повідомлення прес-служби міськради.

Сходи Балківської: було…

Оновлені Курсантські сходи

Благоустрій Курсантських сходів та прилеглого простору розпочався кілька років. Схили від вулиці Дюковської до Балківської розділили ряд ярусів; у верхній частині розбили майданчик для тренувань дорослих та для відпочинку дітей з батьками.

Спочатку, щоправда, сходи планували здати десь у листопаді минулого року. Але, як бачимо, термін трохи відсунули. Попри таке зрушення, терміни виконання робіт з доброустрою сходів довжиною у 160 метрів можна визнати короткими з урахуванням того, що сьогодні щоразу ремонтні роботи того чи іншого об’єкта відкладаються через щоденне подорожчання робіт та матеріалів.

Уточнюється, що у процесі ремонтних робіт зі сходів було видалено старі щаблі, які становили небезпеку для перехожих; укріплено їх основу. Місцями сходи замінили на нові. Капітальний ремонт зазнали також парапети і поручні, було укладено гранітну плитку. Навколо встановлені лавки та урни.

Сходи Балковської: … стало

Зручні сходи для мешканців старовинного кварталу

Якщо говорити про “таємничі” сходи, то на них були також демонтовані старі аварійні щаблі, а деякі були замінені на нові. Виконано капремонт парапетів, укладено гранітну плитку. Покладено асфальтове близько 90 квадратних метрів асфальтного покриття. На відміну від більш жвавих курсантських сходів, узвозом по вулиці Градоначальницькій частіше користуються жителі кількох невеликих двориків, які до неї прилягають.

Відтепер ніщо, здається, не зможе порушити тиші та спокою цього затишного куточка міста: ні снігопади, ні зливи. А самі сходи більше не прийматимуть жахливого вигляду, як це було раніше.

Ремонт двох відомих одеських сходів став добрим початком року у житті Молдаванки. Жителі мікрорайону сподіваються, що сходи, які постали у новому вигляді, залишаться в такими якомога довше. Мешканці прилеглих кварталів розраховують на те, що увага міського керівництва буде звернена на інші сходи, зокрема на ті, які споконвіку являють собою продовження вулиці Пастера та ведуть до Пересипських мостів, тобто мають неабияке значення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.