Четвер, 30 Травня, 2024

Їхати треба? Одесити масово оформляють закордонні паспорти, їм доводиться стояти в чергах

Одеська обласна міграційна служба та одеське відділення організації “Документ” з початку поточного року є місцем великих черг. Одесити масово звертаються туди для того, щоб оформити закордонний паспорт, пише odessa-future.com.ua.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Дані чиновників

Міграційна служба, а точніше її представники підтвердили інформацію щодо того, що оформлення виїзних документів із держави, за період останнього часу, має все більший попит.

Так, за словами чиновників, якщо порівнювати зі становищем минулого року, то можна побачити, що кількість охочих оформити документи на виїзд за кордон зросла вдвічі.

За словами Олени Погребняк, яка очолює Одеську обласну міграційну службу, у 2021-му з початку січня до середини лютого було видано більше дев’яти з половиною тисяч паспортів, а поточного року – вдвічі більше.

Актуальне питання

Вважається, що попит на процедуру оформлення закордонних паспортів пов’язують із можливим вторгненням російських військових на територію України.

Для того, щоб оформити нестроковий закордонний паспорт, на даний момент потрібно заплатити сімсот тридцять три гривні, а терміновий – тисячу вісімдесят п’ять.

Такі ціни поширюються на міграційну службу та центри адміністративних послуг. А у вищезгаданій організації за документацію потрібно буде ще доплатити за послугу, надану підприємством.

Що кажуть в Одесі?

Причому серед самих одеситів рідко можна почути про їхні наміри їхати через те, що на українській території можливі бойові дії через вторгнення російської армії.

Серед причин такого масового звернення за закордонними паспортами городяни називають намір відпочити на курорті з близькими або оформити закордонний паспорт дитині.

Фото: odessa-life.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.