Вівторок, 28 Травня, 2024

В Одесі відсвяткували ювілей Різдвяної ялинки

Прикрашена іграшками та гірляндами ялинка – обов’язковий атрибут сучасного святкування зимових свят. Хоча ще трохи більше за 200 років на наших землях було зовсім не прийнято прикрашати власні помешкання та публічні площі новорічними деревами. Детальніше на odessa-future.com.ua.

У Російській Імперії першу ялинку було встановлено 210 років тому. І не десь, а саме в Одесі. Встановили її для дочки Марії Наришкіної та Олександра I, Софії, у будинку, що розташований за нинішньою адресою, вул.Софіївська, 5а. Її, у подарунок дівчинці, привіз граф Потоцький із самої Умані.

У Всесвітньому клубі Одеси на честь ювілейної дати влаштували святкування. Клуб був прикрашений Тетяною Дерев’янченко відповідно до стилю початку XIX століття. Вона ж надала для виставки колекцію новорічних іграшок середини ХХ століття.

Брали участь у святі діти з театральних студій міста – «Арлекіно» та «Скерцино». Малеча читала вірші, танцювала та співала пісні. Усі учасники отримали від Діда Мороза новорічні подарунки, а від організаторів –  відчуття справжнього свята з невеликим екскурсом в історію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.