Субота, 25 Травня, 2024

У “Вікні життя” на Говорова знайшли малюка

Увечері 15 лютого, у “Вікні життя” Одеського пологового будинку №5, залишили малюка, якому виповнився рівно один місяць. Детальніше на odessa-future.com.ua.

Немовля виявилося хлопчиком, з вагою 3200 гр. Разом з ним працівники пологового будинку виявили речі та записку, в якій повідомлялося, що немовля народилося 15 січня, але не було ніде зареєстроване. Там же вказувалося, що останнє годування було 20 годин тому.

Головний лікар пологового будинку, Ігор Вікторович Шпак, повідомив, що дитина була обстежена педіатром, стан її задовільний, спеціального лікування не потребує. На хлопчика були оформлені супровідні документи, після чого його перевели до дитячої лікарні. Там він пробуде тиждень, а потім перейде до Будинку малюка. Через два місяці, якщо його не заберуть батьки, малюка можна буде усиновити. У випадках, коли рідна мама повертається за залишеним немовлям, вона проходить процедуру доказу рідства та забирає дитину додому.

Детальніше про “Бебі-бокси”

“Вікно життя” це спеціальний проєкт, розроблений для того, щоб дати можливість відмовитися від дитини абсолютно анонімно, зберігши при цьому здоров’я, а головне життя новонародженому. “Вікна життя”, наскільки можна, розміщують подалі від жвавих вулиць. Все зроблено так, щоб жінка, залишаючи дитину, уникла осуду. Шукати її не будуть, повідомити про себе вона може лише за власним бажанням. Завдяки проєкту, по всій Україні за рік рятують життя десяткам новонароджених, яких раніше залишали на вулицях, зупинках та навіть біля сміттєвих баків.

Діти, залишені в “Бебі-боксах”, мають дуже високий шанс знайти сім’ю, яка любитиме і оберігатиме немовля.

В Одесі перші “Вікна” з’явилися у 2007 році. Всі дітки, що потрапили через них до Будинку малюка, були усиновлені.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.