Субота, 25 Травня, 2024

У Білгород-Дністровському встановлять перший туристичний сенсорний кіоск

Для реалізації програми туризму в місті Білгород-Дністровський планують встановити сенсорний туристично-інформаційний кіоск. Більше деталей на: odessa-future.com.ua.

На сайті міськради з’явилася інформація, що ця споруда сприятиме покращенню рівня обслуговування туристів та створення комфортних умов для перебування гостей міста на території Білгород-Дністровського.

Інфокіоск є багатофункціональним комплексом на базі персонального комп’ютера. Він оснащений сенсорним екраном та спеціальним ПЗ.

На інформаційну панель монітора буде виводитися вся інформація про міську інфраструктуру, заклади харчування та проживання. Тут же, у кілька дотиків, можна буде побачити туристичну карту з усіма значущими пам’ятками історії та архітектури; дізнатися анонси майбутніх культурних заходів.

Інформаційний кіоск – це сучасний інструмент, який не тільки надає інформацію, але й мотивує до здійснення дії. Це єдина у своєму роді система відображення інформації, в якій задіяні технології безшовної передньої сенсорної панелі в корпусі, розрахованому на використання нон-стоп.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.