Субота, 25 Травня, 2024

Тепер нам є кому захистити: посеред Одеси з’явиться штаб територіальної оборони

З початком загальної паніки щодо можливості початку повномасштабних військових дій, багато одеситів були стурбовані тим, що нам нікуди втекти, і в разі чого може початися справжній хаос, адже люди не знатимуть, як правильно поводитися, пише odessa-future.com.ua.

Незважаючи на те, що такі “нагнітаючі відомості”, як відомо, є частиною інформаційної війни, перестрахуватися в Одесі, мабуть, все ж таки вирішили.

Так, учора з’ясувалося, що вулиця Канатна, а точніше старовинна споруда, яка розташована на ній, стане місцем розташування штабу територіальної оборони. Його розмістять у будівлі, де колись був обласний військкомат, а тепер його власниками є регіональні територіальні громади.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net.

Усе вже погодили

Це з’ясувалося, коли 15-го лютого проводилася позачергова сесія міської ради.

За словами Олега Бриндака, який виконує обов’язки віце-мера, процедура узгодження виділення приміщення для згаданого штабу вже добігла кінця, і тепер триває оформлення відповідної документації.

Трохи історії

Нагадаємо, що з 2016-го ця споруда є місцем розташування волонтерського центру, який складають патріотичні організації. Чи входить до планів волонтерів переїзд, внаслідок розміщення там згаданого штабу, – наразі невідомо.

Говорячи про саму двоповерхову будівлю, справедливо зазначити, що вона є архітектурною пам’яткою, яка була збудована у 1890-му.Розробкою проекту займався Лев Влодек, а власником цього будинку була Пташникова. Житлові та підсобні приміщення становлять площу в сімсот кв.м.

До того, як почалася революція 1917-го, ця споруда була місцем розташування піхотно-дивізійного штабу і американського генерального консульства. У радянський період будова знову використовується військовими – переважно військкоматом.

1941-го воно було виділено для Дунайсько-флотійного штабу.
Фото: http://wikimapia.org/

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.