Середа, 12 Червня, 2024

Створення одеського “штабу”, який боротиметься з незаконними забудовами

Останнім часом кількість незаконних будівництв у нашому місті значно збільшилася. Причому місце розташування того чи іншого будівництва вже, на жаль, не впливає на факт його законності. І якщо раніше це було відомо не такому широкому колу осіб, то в реаліях сьогоднішнього дня це вже ні для кого не секрет, і являє собою по-справжньому гостру проблему міського рівня, пише odessa-future.com.ua.

Міська влада вирішила почати боротися з цією проблемою, що наболіла.

Так, Міським управлінням з державного архітектурно-будівельного контролю та ріелторами нашого міста було створено “штаб”, який братиме участь у процесі боротьби з незаконними забудовами.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Рішення для досягнення важливої ​​мети

Це рішення ухвалили під час вчорашньої зустрічі чиновників та підприємців.

За словами начальника вказаного управління, Олександра Авдєєва, кожному одеситу відомо багато прикладів, коли городянами було вкладено кошти у нерухомість, будівництво якої не супроводжується дозвільними документами. Згодом це призводить до страждань людей, які стали власниками такої нерухомості, а також ріелторів, які були безпосередніми учасниками угоди. Як результат – весь комплекс проблем покладається на місто. Тому зацікавленість у цій зустрічі є у всіх сторін. Метою зустрічі є створення діалогового майданчика, який буде названий “штабом”, завдання якого полягатиме у боротьбі з незаконними забудовами.Чиновник нагадує, що ще 2019-го створили інтерактивну онлайн-карту забудов, яку регулярно оновлюють.

Крім цього, після планової чи непланової перевірки кожного об’єкта, інтерактивна карта поповнюється даними про них, незалежно від наявності чи відсутності відхилень.

Також Авдєєвим розпочалася занесення ​​на карту об’єктів, будівництво яких не супроводжується дозвільними документами.

Думка ріелторів

За словами ріелторів, дана зустріч виявилася дуже важливою, адже їм навіть не було відомо про те, що існує подібна інтерактивна карта.

Так, вони зазначають, що ця інформація може використовуватися ними у процесі роботи. На даний момент багато компаній-забудовників забезпечені своїми відділами продажу. Проте інвестори все ж таки воліють звертатися до ріелторів, щоб отримати рекомендації щодо тих об’єктів, які не викликають підозр чи сумнівів, а відомості, які були отримані від зустрічі, допоможуть проводити детальнішу перевірку об’єктів.

Це стане звичним

За словами Олександра Авдєєва, проведення подібних зустрічей буде регулярним. Для отримання всієї необхідної інформації про об’єкти було здійснено створення чат-бота та телеграм-каналу, які працюють нарівні зі згаданою картою.

Чоловік зазначив, що до його планів входить проведення таких штабів близько двох разів на місяць, у ході яких він розповідатиме про небезпечні аспекти, якими наділено інвестування у будівельні об’єкти.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.