Четвер, 30 Травня, 2024

Стахановські темпи для ремонту фонтанського інвалідного шпиталю: місяць обійдеться приблизно в одинадцять мільйонів

У середу, 10-го листопада, було оголошено тендер, відповідно до якого має відбутися вибір підрядників для ремонту Інвалідного госпіталю, місцем розташування якого є Великий Фонтан, а саме – його п’ятнадцята станція.

Торги проходитимуть за спрощеними процедурами (тобто конкуренціі не буде): ремонтні роботи потрібні для того, щоб підписати “ковідний” пакет і згодом лікувати ковідних хворих.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Комплекс робіт

Відповідно до тендерних умов, за суму, яка становить понад одинадцять мільйонів гривень, підрядникам потрібно розпочати з внутрішнього оздоблення та здійснити зміну підлоги, відремонтувати ганок, забезпечити приміщення повітропроводами з вентиляційною системою, здійснити встановлення спліт-кондиціонерів.

Крім цього, потрібно здійснити встановлення нових електрошаф, і не забути про електрокабелі, світлодіодні світильники, нові розетки і бойлери. Також буде проведено заміну водопровідних, каналізаційних та опалювальних труб пластиковими.

Об’єднання двох об’єктів

Раніше в Одесі обговорювали ситуацію, головними “героями” якої виявилися об’єкти у вигляді шпитальних установ для ветеранів, місцем розташування яких є Фонтан та вулиця Леонтовича.

18-го липня в обласній раді ухвалили рішення про те, щоб їх об’єднати, причому обидві установи вирішили помістити в очний шпиталь.Достатньо велика фонтанська установа протягом двох років практично пустує, всупереч пандемії. Але для того, щоб підписати “ковідний” пакет, необхідне проведення ремонтних робіт.

Неймовірні швидкісні показники

Виходячи з пакету документів, ремонтні роботи та весь “багаж” формальностей, що з ними пов’язаний, проводитимуть буквально стаханівським темпом. Тендер оголосили на “те, щоб надавати послуги з поточних ремонтних робіт”, що дає можливість проводити його відповідно до спрощених процедур, тобто конкурсні торги в такому разі не проводитимуться.

Але за фактом мається на увазі виконання цілого спектра робіт, який передбачає проведення повноцінного капітального ремонту.

Говорячи про ці роботи, йдеться вже не про поточний ремонт чи послуги, – це повноцінні будівельні роботи, виконання яких з урахуванням спрощених процедур неможливе.

Але це не зупинило людей, які очолюють шпиталь, і вони вирішили йти на ризик.

Вражаючими є і швидкісні показники. Починати роботи планується до кінця листопада, а закінчити до кінця цього року. Це є єдиним шансом “вписатися” в одинадцять мільйонів в 2021-му, інакше в 2022-му ці гроші знову опиняться в обласній скарбниці, як такі, які не були витрачені.

Незалежна думка

На думку багатьох незалежних одеських експертів, виконати умови договору в даний термін неможливо, і якщо проводити тендер зі спрощеними процедурами, то це нагадує фальсифікацію.Вони стверджують, що все закінчиться або зривом угоди, або тим, що буде підписано фальшиву документацію про процес виконання робіт.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.