Неділя, 26 Травня, 2024

Скульптор Кирило Максименко відкриває в Одесі новий музей

Одеський скульптор, Кирилл Максименко, давно відомий усім одеситам як автор незвичайних металевих композицій. Завдяки його таланту в Одесі є: краб з автомобіля на вулиці Приморській, рука: “Спасибі, Стів” на Новосельського, кухарка Маман та собака Пабік. Більше подробиць на odessa-future.com.ua.

Майстер використовує у своїх роботах незвичайні матеріали: металобрухт та монети. Його знають і люблять не лише в Україні. У Нікосії, столиці Кіпру, встановлено п’ятиметрову скульптуру бика. Вона виконана з металобрухту на замовлення Близькосхідного університету. Зараз ВНЗ будує завод власних електромобілів і бик нашого співвітчизника стане їх символом та емблемою.

Кирило Максименко анонсував відкриття в Одесі Музею Техніки, де будуть представлені експонати, зібрані “залізним майстром” протягом 10 років. Адресу незвичайної галереї автор поки що тримає в таємниці, але обіцяє все розповісти, як тільки отримає від приміщення ключі. Для перших своїх гостей Музей Техніки відчинить двері вже цієї весни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.