Неділя, 26 Травня, 2024

Одна із найстаріших на Одещині газет – під загрозою закриття

В Ананьєві існує реальна загроза існуванню місцевої газети “Вісті Ананьївщини”, про що тривожно заявляє багаторічний редактор ЗМІ Володимир Сєдов.

За словами журналіста, після реорганізації району та створення громад часткова фінансова підтримка надійшла від міської ради Ананьєва. Нині ніхто не допомагає. Більше на сайті odessa-future.com.ua

Причини лиха газети

Причиною важкого становища ЗМІ, на думку редактора, є зникнення з карти області Ананьївського району, зубожіння сіл та поступове їхнє зникнення; великі темпи відтоку населення, і, нарешті, зведення до становища жебраків пенсіонерів – основних передплатників газети. З іншого боку, є й економічні складові, а саме зростання цін на друк, електроенергію; дуже нерегулярно працює пошта, працівники якої або доставляють кореспонденцію вчасно, або остання не потрапляє зовсім до одержувачів.

Є й так би мовити техногенна загроза – Інтернет, завдяки якому все більше ЗМІ переходять на “цифру” – видання матеріалів на своїх сайтах.

Чи знайдуться охочі врятувати друковане надбання краю

У цих умовах виживання друкованих видань виглядає вкрай складним, що спонукало Володимира Сєдова звернутися до заможних вихідців колишнього Ананьївського району з проханням забезпечити безплатною передплатою хоча б людей похилого віку, які звикли до газети та не мають доступу до Інтернету.

Натомість журналіст пообіцяв надрукувати на першій сторінці прізвища меценатів і всіх людей, яких не залишають байдужими проблеми Ананьївського району, що вже пішов в історію. 

Володимир Сєдов також звернувся до інших небайдужих людей, для кого газета “Вісті Ананьївщини” – не порожній звук, а частина надбання краю: культурного, публіцистичного, краєзнавчого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.