Субота, 25 Травня, 2024

Одеситів, що живуть біля Іванівського мосту, готують до відселення

Власники будинків, які можуть втратити свої будинки через реконструкцію Іванівського мосту, отримають від міста нову житлову площу та компенсацію, повідомляє “Ділова Одеса”.

З цього приводу при міськраді буде створено спеціальну комісію. У її завдання входитиме складання переліку адрес, що підлягають відселенню, пише odessa-future.com.ua.

Планується також викуп у господарів, які підлягають відселенню, земельних ділянок. Ця ж комісія визначить умови та порядок надання нового житла та виплати компенсацій.

Крім того, планується виселення мешканців із тих будинків, які розташовані в районі мосту. Справа в тому, що вони заважають будівництву нової дороги до Одеського порту. У цій ситуації витрати на компенсацію вже ляжуть на Службу автошляхів Одеської області.

27 січня відбудеться обговорення рішення про відселення людей із цих двох кварталів.

Що ж до винуватця досить гострого питання щодо відселення, то в місті вже проводиться тендер на реконструкцію Іванівського шляхопроводу. Ходять чутки, його демонтують, а на його місці зведуть новий шляхопровід, який, як припускають, буде ширшим і довшим.

Цікаво, що кошторис цієї реконструкції постійно змінювався у бік збільшення. Спочатку, у перші шість місяців минулого року роботи було оцінено у півмільярда гривень. Потім сюди було додано ще близько 60-80 відсотків від стартової вартості. Нарешті, наприкінці року було задекларовано поки що остаточну вартість робіт – 1,3 мільярди гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.