Неділя, 26 Травня, 2024

Одесу відвідає фрегат ВМС Франції “Шарль де Голль”

Франція відряджає в акваторію Чорного моря один із своїх фрегатів “Шарль де Голль”, який входить до складу ескорту атомного авіаносця. Далі на odessa-future.com.ua.

Згідно з повідомленнями Міністерства Збройних сил Франції, найближчими днями у Чорному морі з’явиться один із фрегатів французьких ВМС. Планується, що бойовий корабель відвідає Одесу.

Захід згаданого фрегата в акваторію Чорного моря пов’язаний з тим, що Франція його виділила у складі ескорту авіаносного ударного сполучення, яке 1 лютого залишило військово-морську базу в Тулоні. До завдань з’єднання входить патрулювання з лютого до квітня поточного року східної частини Середземного моря, щоб відреагувати на будь-яку зміну військово-політичної обстановки в регіоні Чорного моря або Близького Сходу.

Візит корабля може стати другим за останні два місяці. Так, наприкінці грудня минулого року в Одесі був із візитом фрегат “Овернь”. Судно причалило до берега Одеси після проведення заходів з безпеки судноплавства в Чорному морі, в тому числі в акваторії Одеської затоки. Біля причалів Одеського порту судно простояло кілька днів. Українська сторона обмежила прохід до судна, оскільки кілька років тому деякі противники вступу нашої держави до НАТО завдали незручностей гостям.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.