Четвер, 30 Травня, 2024

Навіщо потрібна верифікація у букмекерських конторах

Щоб отримати доступ до ставок, у будь-якій беттинговій компанії необхідно зареєструватися. Це займає кілька хвилин. Новачку контори пропонують заповнити реєстраційну анкету та внести запитану інформацію в обов’язкові поля. Іноді доступний реєстраційний бонус з промокоду. Але така пропозиція присутня не у всіх БК, а в інших полі не є обов’язковою до заповнення.

Відразу після реєстрації пропонується зробити перший депозит. Рекомендується вибирати той спосіб, яким виводитимуться кошти. Це полегшить процедуру виплати виграшів.

Після поповнення ігрового гаманця, зазвичай, дозволяється укладати угоди. Гравцю доступно більшістю функцій особистого кабінету: відстеження історії ставок, участь у акціях та програмах лояльності, перегляд прямих трансляцій та інше. Але зняти гроші з ігрового гаманця не вдасться. Щоб отримати доступ до виведення коштів, доведеться пройти верифікацію. А в букмекерській конторі Паріматч навіть пропонується бонус. З умовами нарахування заохочення та способом використання можна ознайомитись, перейшовши за посиланням https://povin.com.ua/387565-14-01.html на сайт.

Розглянемо, навіщо потрібна верифікація.

Для чого використовується верифікація облікового запису

Розглянемо верифікацію з прикладу беттингової компанії Паріматч. Букмекер, як уже згадувалося вище, дозволяє брати участь у ставках і без цієї процедури. Але для виведення коштів доведеться пройти обов’язкову ідентифікацію. Робиться це, щоб встановити особистість гравця.

У легальних букмекерських компаніях заборонено грати неповнолітнім. Шляхом верифікації співробітникам компанії Беттінга вдається уточнити вік клієнта і переконатися, що гравцеві виповнився 21 рік.

Також верифікація допомагає боротися з шахрайством та мультиаккаунтингом. На сайті беттингової компанії дозволяється мати лише один ігровий обліковий запис. Якщо у беттора два і більше особистих кабінетів, це може призвести до махінацій зі ставками. А такі дії прирівнюються до шахрайства. Ідентифікація особи припиняє ці ризики для БК, адже при виявленні мультиаккаунтингу такі особисті кабінети безповоротно блокуються.

Також ні для кого вже не стане секретом, що існує чорний список, до якого потрапляють шахраї. І компанії обмінюються такими відомостями. Проведення ідентифікації допомагає визначити, чи клієнт не помічений у нечесній грі на інших беттингових майданчиках.

За дотримання правил, гравцеві нічого боятися. Процедура верифікації – це проста формальність. Процес займає кілька днів.

Як пройти верифікацію до Паріматч

У беттинговій компанії Паріматч пройти верифікацію нескладно. Для цього перейдіть до особистого кабінету, знайдіть необхідний розділ і дотримуйтесь вказаної інструкції. Тут потрібно завантажити деякі з таких документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • права.

На сайті вказано, які фотографії документів потрібно завантажити. Наприклад, у випадку з паспортом у вигляді книжечки просять фото перших двох розворотів. ID-карту доведеться фотографувати із двох сторін.

Також пропонуються спрощені варіанти верифікації. Наприклад, верифікація через Приват24. Система автоматично підтягне необхідні документи і нічого не доведеться фотографувати. Це найшвидший і надійніший спосіб ідентифікації, що не вимагає великої кількості часу на перевірку інформації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.