Середа, 29 Травня, 2024

На Пушкінській розпочалася реставрація трьох пам’яток архітектури

Управління капбудівництва Одеси провело три тендери на реконструкцію будівель за номером 31, 33 та 35 по вулиці Пушкінській. До кінця поточного року підрядник, який взяв на себе зобов’язання щодо реконструкції, повинен буде: відреставрувати фасади, за необхідності замінивши існуючу ліпнину; провести реконструкцію балконів, що розсипаються; провести комунікації для відведення води; вимостити тротуарною плиткою територію перед будинками. Більше деталей на odessa-future.com.ua.

Всі три об’єкти отримала компанія “СК-Омега”. Вона вже займалася реставрацією будівлі номер 8 на цій вулиці. Два роки тому був великий скандал: реставратори тоді зіпсували приголомшливу старовинну фреску на арковій стелі.

На Пушкінській, 31 вже проходять реставраційні роботи. Це дім 1848 року будівництва, він знайомий мешканцям міста, як “Склади Рабіновича”. На його реставрацію місто виділило найбільшу з трьох суму – 9350000 грн.

Пушкінська, 33 – колишній Прибутковий будинок Сондасу; після зміни господаря – Прибутковий будинок Шретера. На його реконструкцію місто дало 7200000 грн. Пушкінська, 35 – Прибутковий будинок Мармаріно, на відновлення якого місто витратить 7618000 грн. Сьогодні розпочали реконструкцію обох будинків – їх обнесли лісами та розпочали реставрацію фасадів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.