Субота, 15 Червня, 2024

На початку наступного року Одеса прийматиме “хлібний” форум

Готуй сани влітку, а форум – восени. Саме так можна охарактеризувати, трохи перетворивши відоме прислів’я, новину про те, що в лютому 2022 року наше місто стане в черговий раз локацією для міжнародного заходу «Odessa Grain Forum International. Очікування від сезону 2022», на яке мають з’їхатися представники аграрної галузі з різних куточків світу. Далі на odessa-future.com.ua.

Одеський форум – популярний стартовий майданчик

“Хлібний” форум Одеси розглядається як важливий майданчик для зустрічі лідерів аграрної галузі, обговорення нагальних професійних питань, налагодження нових ділових знайомств, обміну досвідом.

Учасники форуму зможуть познайомитися з аналітикою зернової галузі та почують прогнози як від провідних гравців галузі, так і від вузьких фахівців. Після дискусійних панелей відбудеться неформальний нетворкінг, протягом якого для учасників буде організовано спілкування, де вони зможуть завести корисні та перспективні знайомства.

Очікується, що на форум приїдуть представники державних структур, трейдери, представники терміналів та агрохолдингів, логісти, фрахтувальники, вузькі фахівці, які проведуть тренінги та майстер-класи.

З чого починалися “хлібні” форуми

Форум, який відбудеться у лютому-2022, стане сьомим за рахунком. На першу таку конференцію, яка пройшла влітку 2016 року, приїхало понад трьох сотень учасників, в тому числі було понад два десятки спікерів високого світового рівня, які представляють аграрні ринки різних країн Південної Америки, Африки, Європи. На першому форумі було організовано роботу семи тематичних блоків, які представляли провідні міжнародні торгові та консалтингові компанії, фінансові інститути та міжнародні асоціації, пов’язані з агробізнесом.

Минулого року під час шостого такого форуму учасники обговорювали стандартні питання, пов’язані з виробництвом, транспортуванням та переробленням зерна. Окреме місце зайняв спектр питань щодо суміжних сфер: кліматичні проблеми українського зерна, способи розв’язання проблеми зрошення, залучення інвестицій, застосування нових технологій.

Як показує досвід, форум “Odessa Grain Forum International” має пройти на найвищому рівні й, можливо, стане одним із тренувальних етапів того, щоб організувати всесвітню експозицію “Експо-2030”, на проведення якої одеське керівництво подало заявку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.