Понеділок, 27 Травня, 2024

На Одеському судноремонтному підприємстві ремонтуватимуть розкішну яхту

На Одеському судноремонтному підприємстві, що є структурним портовим підрозділом, здійснюватимуться ремонтні роботи щодо незвичайного клієнта.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Справжня красуня

Минулої суботи у другому доку розмістили п’ятдесятиметрову красуню – моторну яхту Ейр (її прапор належить Каймановим островам).

Судно, яке належить до такого класу, на території нашої області ремонтуватимуть уперше.

У наше місто яхта прибула ще 13-го жовтня. До цього вона знаходилася у стамбульському яхт-клубі Амбарлі. Після прибуття в наші краї судно ошвартувалося близько шістнадцятого причалу на Морвокзалі. Після того, як були узгоджені всі деталі щодо ремонтного процесу, яхта розташувалася в одеському доку.

Довгострокове перебування

Як свідчать попередні дані, судно буде в нашому місті аж до 1-го квітня. За цей період щодо нього проведуть дефектування і повне фарбування корпусу. Окрім цього, будуть виконані роботи з капітального ремонту двигунів.

Коротка довідка про судно

Яхту збудували в Італії 1998-го. У довжину вона сягає п’ятдесяти метрів, завширшки – восьми метрів. Осадові параметри досягають майже трьох метрів, а параметри водотоннажності – приблизно п’ятсот тонн. Склад екіпажу представлений одинадцятьма людьми.

До цього вона називалася Королева М.

Використовується для круїзних цілей

Як стало відомо, після прибуття судна в наше місто та розкриття всіх подробиць, основна його функція та завдання полягає у здійсненні короткострокових та довгострокових круїзів по водах Середземномор’я. Семеро люкс-номерів можуть розмістити дванадцять пасажирів.

Тижнева оренда судна сягає суми у двісті тисяч доларів.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.