Середа, 29 Травня, 2024

Модернізація очисних споруд “Інфоксводоканалу”

Днями стало відомо, що одеським “Інфоксводоканалом” було прийнято рішення щодо вдосконалення та покращення роботи станцій за допомогою впровадження новітніх технологій найкращих виробників, які не лише позитивно позначаться на станціях, а й забезпечать більшу безпеку та чистоту води.

Окрім цього, таке вдосконалення наблизить нас до європейських стандартів, які є головними орієнтирами у правильному очищенні  сточної води.

Стартувати вирішили із “Південної” (станція, яка проводить біологічне очищення), де почали встановлювати сучасне обладнання.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Що саме робиться?

Проводиться заміна старих та енерговитратних механізмів, які представлені повітродувками, – вони замінюються новими та економічними, які визнані на світовому ринку.

За допомогою нової техніки можна буде досягти надійної роботи та дуже заощадити на електриці.

Для того, щоб система мала шанс безупинної діяльності, тут встановили об’єкт, представлений новою трансформаторною підстанцією.

Це ще не все

Крім цього, організацією замінюється насосна техніка на “Північній” (станція з біоочищення), яку використовують для того, щоб очищати мул.

Насоси, які збирають вітчизняні виробники, замінюються тими, які були вироблені в Данії. Вони є найнадійнішими на світовому ринку і забезпечують зниження використання електрики на тридцять відсотків.

На цьому вирішили не зупинятися

Крім цього, на обох згаданих станціях була проведена модернізація щодо об’єктів, представлених вторинним відстійником, які мають вигляд величезного резервуару, які використовують для того, щоб відстоювати очищену сточну воду. Для того, щоб не допустити появи такого явища, як корозія та металоруйнування, деталі виконали з такого матеріалу, як стійкий пластик.

Лабораторне дослідження

Споруди з очищення оснащені лабораторними установами, де аналізують очищення стічних вод за допомогою сучасної, унікальної техніки.

Абсолютний дебют

Основним є те, що “Інфоксводоканалом” уперше в нашій країні запровадили австрійську реагентну технологію. Це все діятиме постійно.

Біологічні реагенти очищають стоки від речовин як азоту амонійного, нітритів, нітратів фосфатів тощо.

Мікробні забруднення, патогенні мікроорганізми, серед яких коронавірус, різні види вірусів та грибків, видаляються до дев’яноста семи відсотків.

Далі буде

З урахуванням хороших показників роботи іноземних конструкцій на “Південній”, “Інфоксводоканалом” було прийнято рішення щодо того, щоб оснастити аналогічними технологіями та “Північну”.

На даний момент там проходить етап підготовки та закуповується потрібна техніка.

Внаслідок цього нашому місту вдалося отримати статус українського міста, де вперше щодо сточної води проводитиметься очищення за допомогою сучасної техніки, а сам процес відповідатиме жорсткій європейській стандартизації.

Фото: odessa-life.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.