Вівторок, 28 Травня, 2024

Мешканцям будинку на вулиці Буніна, 36 мерія підготувала приємний сюрприз

За всіма ознаками, мешканці будинку-погорельця на вулиці Буніна, 35 близькі до того, щоб повернутися до своїх квартир. Приємна новина надійшла від департаменту міського господарства. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

У будинку № 35 завершено капітальний ремонт першої та другої парадних, які найбільше постраждали внаслідок пожежі у середині літа 2020 року. Тоді на третьому поверсі пам’ятника архітектури виникло спалах, після чого полум’я миттєво охопило і дах, і балкон другого поверху, що призвело до вигорання понад 700 метрів житла. У гасінні пожежі взяли участь 60 рятувальників та 18 одиниць спеціальної техніки. Під час пожежі на щастя ніхто не постраждав. Вогонь практично знищив дах, горище та третій поверх. Інші приміщення були залиті водою після гасіння пожежі. Постраждалих розмістили у дитячому таборі «Мрія».

Про виконані роботи

За інформацією чиновників, як ремонтні роботи було проведено заміну електричної проводки та вікон, За словами чиновника, було проведено такі роботи: заміна електричної проводки та вікон, штукатурення внутрішніх стін. Усі роботи, за словами чиновника, було виконано за рахунок міського бюджету; для заміни майже 1700 квадратних метрів покрівлі було залучено кошти інвесторів. І, нарешті, попередні роботи з розчищення даху та горища та вивезення сміття виконав ЖКС “Порто-франківський”. Проведений ремонт дозволяє тепер мешканцям облаштуватись у рідних стінах.

Будинок зі старого фонду

Будинок, про який йдеться, є єдиною цивільною будовою знаменитого військового інженера Є.Х. фон Ферстера та відноситься до житлового фонду першої хвилі забудови. Він неодноразово перебудовувався, зміцнювався. Усередині неодноразово проводилися перепланування. Майже через 200 років із дня здачі в експлуатацію в будинку сталася пожежа, причиною якої стало неакуратне поводження з вогнем молодих постояльців, які винаймали житло.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.