Неділя, 26 Травня, 2024

Круговий рух на Заболотного: підсумки першого півріччя

У липні 2021 року на перехресті доріг, утвореному перетином проспекту Добровольського з вулицею Заболотного та Об’їздною дорогою, було запроваджено кільцевий рух. Про це повідомили відповідними дорожніми знаками. Більше подробиць тут: odessa-future.com.ua.

Облаштування кругового руху забезпечило проїзд перехрестя по дузі, без різких розворотів з пошкодженням дорожнього покриття. Пройшло півроку з моменту введення так званого “турбокільця” на селищі Котовського. Які результати?

Ідея створення “турбокільця” спочатку виправдала очікування водіїв. У перші тижні експлуатації оновленого перехрестя швидкість проїзду, а відповідно і пропускна спроможність, значно збільшилися. Але минуло кілька місяців і дорожнє полотно буквально розсипалося, вкрившись одразу незначними, а згодом – глибокими ямами. На сьогоднішній день, проїжджа частина в районі кругового перехрестя, потребує ремонту. Рух суттєво уповільнений, а глибина деяких ям – взагалі унеможливлює проїзд по частині дороги. За словами депутата міської ради, Петра Обухова, ремонт хоча б ямковий раніше березня місяця тут і не планується. Перехрестя руйнується з катастрофічною швидкістю і до березня вже потребуватиме не часткового, а капітального ремонту. Однак у бюджеті не виділено кошти на відновлення дорожнього полотна на цій ділянці.

Розвантажити перехрестя у районі проспекту Добровольського планувалося за рахунок подовження Об’їзної дороги в об’їзд селища Котовського. Проте проти будівництва зараз виступають екологи, наголошуючи, що таке масштабне будівництво може завдати непоправної шкоди Куяльницькому лиману.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.