Субота, 25 Травня, 2024

“Ківалівську” приватну школу забезпечили спорткомплексом: все оплачував держбюджет

“Міжнародну школу” (приватну школу, навчання в якій має церковний ухил), власником якої є Ківалов, та місцем розташування якої є Гагарінське плато забезпечили новим спортивним комплексом. Але неоднозначну реакцію викликає те, що його будівництво проходило відповідно до президентської програми “Велике будівництво” за рахунок коштів держбюджету. Це стало відомо від облдержадміністрації, пише odessa-future.com.ua.

Детальніше про сам заклад, процес його будівництва, надії одеських чиновників та реальний стан справ, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на culturemeter.od.ua.

Недешеве задоволення

Для того, щоб ваша дитина навчалася у цьому навчальному закладі, вам доведеться викласти чималу суму – у дванадцять тисяч гривень. Однак, у соціальних мережах кажуть, що це сума лише безпосередньо за процес навчання, а якщо сплатити за все інше, то Ви отримаєте суму вдвічі більшу.

Перейменування та зміна орієнтира

Політику Сергію Ківалову ще 2012-го на безоплатній основі місто виділило земельну ділянку для того, щоб він побудував на ній церковно-парафіяльну школу Української Православної Церкви при Московському патріархаті. Коли будівництво школи добігло кінця, її перейменували, і вона стала Міжнародною академічною школою, але з постійною наявністю церковного ухилу.

Насправді все виявилося інакше

Міська влада розраховувала, що Ківаловим хоча б буде прийнято до нового закладу на навчання пільговиків або навчання матиме доступну вартість, а не таку, яку можуть собі дозволити лише обрані одесити.

Адже цьому бізнес-проекту навіть земельний податок було надано відповідно до пільгової ставки.

Але в реальності все виявилося інакше, і навчання в новій школі Ківалова є привілеєм далеко не кожного.

Фото: culturemeter.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.