Середа, 29 Травня, 2024

До кінця року парк «Ювілейний» отримає свої остаточні межі

Керівництво міста обіцяє розпочати роботи з інвентаризації земель та створення технічної документації парку “Ювілейний”. Роботи розпочнуться навесні. Саме таке доручення дав службам, які відповідають за планування міського ландшафту Геннадій Труханов, пише odessa-future.com.ua.

Планується, що роботи завершаться до кінця календарного року. Роботи розпочнуться навесні та до кінця поточного року межі парку будуть встановлені. Після завершення інвентаризаційних робіт буде сформовано земельну ділянку парку та її обов’язкову реєстрацію у Державному земельному кадастрі: присвоєння номера, зазначення меж ділянки, розмірів, площі, цільового призначення. Останній пункт – найважливіший, оскільки сьогодні ті, хто будує багатоповерхове житло, вже дісталися схилів і прибережної смуги.

Визначення меж парку: перезавантаження

Історія парку “Ювілейний” має давнє коріння. Без трьох днів два роки тому Міський голова вже одного разу говорив про… межі того ж парку, розташованого нібито на приморських схилах. Але на схилах, крім парків Грецького та Стамбульського, більше жодних зелених просторів, що становлять топоніміку міста, немає.

Тоді ж Геннадій Леонідович гордо наголосив, що вперше в історії міста парк “Ювілейний” отримав свої межі, чим убезпечив себе від забудови.

Тоді ж було сказано, що цей парк розташований на території від Шевченка до 16-ї станції Б. Фонтану, тобто. без більш-менш точної вказівки на локацію. Натомість відома приблизна сума кошторису – близько 19 млн гривень. Справді, ніхто сьогодні не може сказати: “Сума видатків становитиме…” Тільки в останній період багато проєктів призупинялися або взагалі заморожувалися через постійне зростання цін на будматеріали та на виробництво робіт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.