Неділя, 26 Травня, 2024

Дев’яносто добрих справ дітей Павлівської громади

Відзначати ювілейні дати країни, міста, села можна мітингами, концертами, нагородженнями… А у Павлівській територіальній громаді, на півдні Одеської області, вирішили зробити без жодних урочистостей. Школярі цього невеликого регіону беруть участь у благодійній акції «90 добрих справ». Сам проєкт, який запропонували у керівництві області, присвячений дев’яностоліттю створення Одеської області. Звідси і число – ДЕВ’ЯНОСТО. Більше на odessa-future.com.ua.

Чистота починається з доріжок. Так вирішили учасники навчального процесу Павлівської громади. Вони упорядкували доріжки від школи до автобусної зупинки. Потім їхню допомогу відчули представники пташиної фауни, для яких були розвішані годівниці. А всю цю інформацію на своєму ресурсі розмістили журналісти “Топора”.

У рамках ювілейного проєкту шестикласники прибрали територію біля Свято-Миколаївської церкви – одного з найстаріших храмів Бессарабії. Священники не залишилися у боргу. Протоієрей Олег пригостив дітей солодощами.

Фото: офіційний сайт Павловської ОТГ

Семикласники ліцею села Вознесенка-Перша провели благодійну акцію “Книги – дітям”, подарувавши школярам молодших класів у подарунок книги – найкращий, як заведено вважати, подарунок.

Наголошується, що у рамках благодійної акції “90 добрих справ” по всій Одеській області проводяться шкільні ярмарки, екологічні заходи. Школярі відвідують людей, які перебувають у лікарні або обділені батьківською турботою; надають допомогу людям похилого віку.

В арсеналі дітей із добрими серцями різноманітні челенджи, флешмоби, інформаційні кампанії.

Довідка. Наша область була створена 27 лютого 1932 року Постановою IV позачергової сесії Всеукраїнської ЦВК від 9 лютого 1932 року. З того часу цей юридичний суб’єкт Української РСР, а згодом і незалежної України постійно присутній на карті Батьківщини. Кілька разів межі регіону зазнавали змін.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.