Четвер, 30 Травня, 2024

Чорноморську виправну колонію планують виставити на продаж

Українське Міністерство Юстиції опублікувало інформацію про майбутній продаж Чорноморської жіночої виправної колонії №74. Знаходиться вона в Одесі, по вулиці Люстдорфська дорога, 15. Площа території, яку займає виправна установа – більше шести гектарів, до того ж це центральна частина міста. Тому, за словами міністра юстиції, Дениса Малюські, вартість лоту буде чималою. Детальніше на odessa-future.

Наразі проходять торги з приватизації Держівської виправної колонії №110, що значиться на балансі виправної колонії №50, міста Миколаїв. Міністерство юстиції України також опублікувало інформацію щодо майбутнього продажу ще семи об’єктів.

Наразі невідомо, коли інформація про продаж виправної установи з’явиться на сайті Prozorro та яку за неї призначать вартість. Інформація про те, що цю колонію мають намір ліквідувати, з’явилася ще навесні минулого року.

Чорноморська жіноча колонія № 74 – один із двох виправних закладів України, де жінки могли перебувати зі своїми дітьми до їхнього трирічного віку. Тут були ув’язнені ті жінки, які були засуджені за вперше вчинений злочин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.