Четвер, 30 Травня, 2024

Брекети як ефективний спосіб отримання гарної посмішки

Рівні та здорові зуби є мрією багатьох людей. Адже від стану посмішки залежить не тільки здоров’я ротової порожнини, але також рівень впевненості в собі. Сучасна медицина дозволяє ефективно та безболісно вирішити проблему нерівних зубів. І полягає це рішення у встановлення брекетів в Одесі.

Позбавлення проблем

За допомогою брекетів можна досягти виправлення неправильного розташування зубів, а також покращення функціональності всього прикусу. І звичайно ж, такий метод допомагає у покращенні естетичного вигляду.

Також завдяки брекетам можна позбутися відхилень щелепи та зубів. А це, в свою чергу, сприяє покращенню прикусу та стану щелеп.

Через неправильний прикус можуть початися проблеми з яснами та зубами. Зокрема, ми говоримо про карієс, пародонтит та інші проблеми.

А за допомогою встановлення брекетів можна позбавитися цих проблем і запобігти їх появі.

Про різновиди

Якщо говорити про сучасні брекети, варто зазначити, що вони бувають різними. Зокрема:

  • металевими (цей вид вважається найпоширенішим, та його матеріалом є метал; такі конструкції відрізняються ефективністю, а й помітністю);
  • керамічними (для їх виготовлення використовується прозора кераміка, і це, в свою чергу, призводить до меншої помітності);
  • лінгвальними (встановлюють їх на задню поверхню зубів, тому помітити їх неможливо).

Поряд із згаданими видами брекетів варто відзначити інвізалайн. Йдеться про безметалеву альтернативу традиційних брекетів. Для їх виготовлення використовується прозорий пластик, і вони сприяють незначному коригуванню прикусу.

Таким чином, брекети є сучасним та ефективним методом позбавлення багатьох “зубних” проблем. Причому він має велику популярність серед лікарів, тому що його рівень його результативності є досить високим. А це, в свою чергу, цілком виправдовує вартість процедури, а також певні незручності, які можуть виникати під час носіння таких конструкцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.