Неділя, 26 Травня, 2024

Найкрасивіші фонтани Одеси

Колись фонтани використовувалися, переважно, за функціональним призначенням і не вважалися предметом розкоші або елементом декору.  Вони працювали в одній системі з водопровідно-акведучними лініями, за допомогою яких городяни і населення селищ отримували воду, пише odessa-future.com.ua.

Але з плином часу і розвитком міст, фонтани стали менш затребувані.  А до кінця 19-того століття вони і зовсім втратили свою потребу, тому люди стали використовувати їх суто як красиві скульптури і елементи декору.

Мабуть, кожна людина, звертала увагу на красу одеських фонтанів.

У нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на myod.info, ми хочемо розповісти вам про дев’ять найкращих фонтанів нашого міста.  Це унікальні, розкішні і неймовірно красиві пам’ятки, які можна побачити в Одесі.  Деякі навіть є музичними і співаючими, і практично всі з них мають дуже цікаву історію.

Вам точно сподобається така фонтанна екскурсія, яку вам обов’язково захочеться повторити.

Фонтанно-музичний куточок посеред відомого парку

Зелений острівець Одеси, -всіма улюблений парк імені Горького, став притулком для музичного фонтану, діаметр якого складають приблизно вісім метрів.

Це дуже яскравий і мальовничий куточок, адже на фонтанно-музичній території можна побачити безліч лавок і навіть цілий “сад”, який складають ковані дерева і розважальні атрибути, які дозволяють приємно провести час в компанії близьких і друзів.

Фонтан в найвідомішій курортній частині міста

Його розташування є найпопулярніша курортна зона нашого міста, -Аркадія, а точніше її сучасний красивий парк.

Основною родзинкою є те, що це співаючо-музичний фонтан, яких досить трохи не тільки в нашому місті, а й в Україні в цілому.

Цей фонтан, в залежності від водних ритмів, змінює кольори і музику, завдяки чому виникають неймовірні відчуття.  Але будьте готові до того, що вдень ​​вам не вдасться побачити ту красу, яка там панує у вечірній час.

Чаша великого басейну заповнюється кольоровими струменями води, які створюють ефект виникнення дивних фігур і неймовірних звуко-світлових шоу, що особливо приваблює туристів.

Так що обов’язково скористайтеся можливістю прогулятися в цьому унікальному аркадійському парку, поїсти в місцевих кафе і насолодитися співаючим фонтанним видовищем.

Ланжеронівські фонтани

Відкриття відбулося в 2013-тому році, завдяки одеському готелю “Немо”.  Його місцем розташування є приморська зона, -знаменитий Ланжерон.  А його популярність щорічно все більше зростає.

Одна з кращих європейських набережних має невеликі фонтани в кількості дванадцяти штук, які із задоволенням відвідують одесити і туристи.

Територія становить приблизно чотириста метрів прибережної зони, а сама візитна картка складається в створенні ефекту вильоту яскравих струменів прямо з-під землі на кількаметрову відстань вгору.

Територія басейнів і дельфінарію також знаходиться зовсім поруч, що дозволяє відмінно провести дозвілля в спекотну погоду.

 “Сусід” короля театрів

Найбільшим фонтаном Південної Пальміри є фонтан, який межує з самим Одеським Оперним театром, а точніше, розташований прямо навпроти нього.

Він є однією з найкрасивіших візитівок міста і однією з найзнаменитіших по всій країні, – завдяки своїй розкоші і показу у великій кількості кінокартин.

Ось уже багато років він продовжує бути місцем проведення весільно-святкових фотосесій.

На жаль, в силу різних причин, і своєї популярності, в тому числі, з ним часто трапляються поломки, але він весь час реставрується, завдяки чому зберігається краса Одеси.

Водне диво Міськсаду

У процесі зведення цього розкішного фонтану брав активну участь сам засновник Одеси-Йосип Дерибас, так що він є одним з найстаріших.

Його побудували в 1875-тому році, відразу після того, як в місті з’явився водогін.

І ось, через стільки років, він продовжує радувати одеситів і гостей міста.

Міськсадівський фонтан відомий завдяки своїй красі, а його основна деталь виражена у вигляді мармурової чаші, яка відразу привертає до себе увагу і буквально заворожує.

Для відновлення колишнього фонтанного виду і структури, в 2006-тому році його повністю реконструювали.

Незважаючи на те, що світлові і музичні ефекти в ньому відсутні, це легко компенсується чудовою музикою, яку дарують вуличні музиканти і оркестр.

Композиція “Діти і жаба”

За допомогою цього фонтану, який розташований в центральній частині міста, можна наочно побачити відображення історичного підходу Одеси до прекрасного.  Його знають, як копію композиції “Молодість”, яка була створена в 1904-тому році.  Але через двадцять років скульптором з Франції Максом Блондом в нашому місті була встановлена ​​його варіація зазначеної скульптурної композиції поруч з Оперним театром.

Її знайти зовсім не важко, адже для цього достатньо трохи пройти від Театру в сторону Приморського бульвару.

У статуї багато разів була відбита та чи інша деталь, але за допомогою реконструкцій, цей старовинний фонтанний об’єкт радує одеситів і туристів по сьогоднішній день.

Одеська Німфа

Розташування цього невеликого, але неймовірно красивого фонтану є чисто одеським, адже він розташований в легендарному Пале Роялі.

Одесити називають його “Німфою”.  Центральною фігурою є скульптура дівчини з бронзи, яка сидить на скелі, з якої стікають водні каскади, в в басейн.

Існує легенда, що цей фонтан був зведений ще в 19-тому столітті самою Пушкінською музою-Єлизаветою Ксав’єрівною.

Грецьке творіння

Цей фонтан в 2018-тому був відкритий в одному з новітніх одеських парків, -Грецькому парку.

Його називають “Зв’язком часів”.  Процес макетного планування зайняв не один місяць, а саму складають більше ніж сто частинок.

Михайлом Ревою (скульптор фонтану) був уособлений людський дух, який став культурною основою.

Дивитися на цей фонтан, звичайно ж, краще всього увечері, коли його цілком з усіх боків підсвічують, що створює ефект неперевершеного видовища.

Відомі і невідомі фонтани одного з найкрасивіших одеських парків

Якщо в жаркий літній час ви захочете знайти прохолодне джерело, ви сміливо можете піти в цей неймовірно красивий парк.

Крім величезної кількості алей і дерев, тут ви побачите комплекс, який складають штучні ставки, де живуть білі лебеді, качки, черепахи і різноманітні риби.

Але ставки оснащені фонтанами, воду яких вигодували тисячі повітряних бульбашок, за допомогою яких відображається білосніжне світло і веселка.

Особливістю цього місця, про яку не знають навіть багато корінних одеситів, є маленька фонтанна композиція, яка зображена у вигляді оголеної кам’яної жінки, яка вдивляється у воду.

Фото: myod.info та usionline.com

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.