Понеділок, 2 Серпня, 2021

Цікавий південь: незвичайні місця одеської області

У сьогоднішніх карантинних умовах любителі далеких подорожей не можуть відправитися у розкішні європейські країни або далекі землі загадкового сходу. Незручності з вакцинацією...

Про ранню історію Одеського військового округу

12-го грудня 1862-ого відповідно до наказу, який був виданий російським військовим міністром Дмитром Мілютіним в Південній Пальмірі було реалізовано створення військового округу,...

Про історію одеського електричного освітлення

В який момент люди побачили освітлення на міських вулицях? Цілком собі сумнівне питання. Складається враження, що воно було присутнє все життя. Однак...

Історія одеського Катерининського пам’ятника

Російську імператрицю Катерину Другу вважають головним персонажем в процесі заснування нашого міста, а саме місто, яке згодом стало Південною столицею, виникло на...

Місця на одеському Французькому бульварі, які назавжди залишаться у вашій пам’яті

Французький бульвар знають, як в Південній Пальмірі, так і далеко за її межами, пише odessa-future.com.ua. У багатьох одеських піснях...

Найкрасивіші фонтани Одеси

Колись фонтани використовувалися, переважно, за функціональним призначенням і не вважалися предметом розкоші або елементом декору.  Вони працювали в одній системі з водопровідно-акведучними лініями, за допомогою яких городяни і населення селищ отримували воду, пише odessa-future.com.ua.

Але з плином часу і розвитком міст, фонтани стали менш затребувані.  А до кінця 19-того століття вони і зовсім втратили свою потребу, тому люди стали використовувати їх суто як красиві скульптури і елементи декору.

Мабуть, кожна людина, звертала увагу на красу одеських фонтанів.

У нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на myod.info, ми хочемо розповісти вам про дев’ять найкращих фонтанів нашого міста.  Це унікальні, розкішні і неймовірно красиві пам’ятки, які можна побачити в Одесі.  Деякі навіть є музичними і співаючими, і практично всі з них мають дуже цікаву історію.

Вам точно сподобається така фонтанна екскурсія, яку вам обов’язково захочеться повторити.

Фонтанно-музичний куточок посеред відомого парку

Зелений острівець Одеси, -всіма улюблений парк імені Горького, став притулком для музичного фонтану, діаметр якого складають приблизно вісім метрів.

Це дуже яскравий і мальовничий куточок, адже на фонтанно-музичній території можна побачити безліч лавок і навіть цілий “сад”, який складають ковані дерева і розважальні атрибути, які дозволяють приємно провести час в компанії близьких і друзів.

Фонтан в найвідомішій курортній частині міста

Його розташування є найпопулярніша курортна зона нашого міста, -Аркадія, а точніше її сучасний красивий парк.

Основною родзинкою є те, що це співаючо-музичний фонтан, яких досить трохи не тільки в нашому місті, а й в Україні в цілому.

Цей фонтан, в залежності від водних ритмів, змінює кольори і музику, завдяки чому виникають неймовірні відчуття.  Але будьте готові до того, що вдень ​​вам не вдасться побачити ту красу, яка там панує у вечірній час.

Чаша великого басейну заповнюється кольоровими струменями води, які створюють ефект виникнення дивних фігур і неймовірних звуко-світлових шоу, що особливо приваблює туристів.

Так що обов’язково скористайтеся можливістю прогулятися в цьому унікальному аркадійському парку, поїсти в місцевих кафе і насолодитися співаючим фонтанним видовищем.

Ланжеронівські фонтани

Відкриття відбулося в 2013-тому році, завдяки одеському готелю “Немо”.  Його місцем розташування є приморська зона, -знаменитий Ланжерон.  А його популярність щорічно все більше зростає.

Одна з кращих європейських набережних має невеликі фонтани в кількості дванадцяти штук, які із задоволенням відвідують одесити і туристи.

Територія становить приблизно чотириста метрів прибережної зони, а сама візитна картка складається в створенні ефекту вильоту яскравих струменів прямо з-під землі на кількаметрову відстань вгору.

Територія басейнів і дельфінарію також знаходиться зовсім поруч, що дозволяє відмінно провести дозвілля в спекотну погоду.

 “Сусід” короля театрів

Найбільшим фонтаном Південної Пальміри є фонтан, який межує з самим Одеським Оперним театром, а точніше, розташований прямо навпроти нього.

Він є однією з найкрасивіших візитівок міста і однією з найзнаменитіших по всій країні, – завдяки своїй розкоші і показу у великій кількості кінокартин.

Ось уже багато років він продовжує бути місцем проведення весільно-святкових фотосесій.

На жаль, в силу різних причин, і своєї популярності, в тому числі, з ним часто трапляються поломки, але він весь час реставрується, завдяки чому зберігається краса Одеси.

Водне диво Міськсаду

У процесі зведення цього розкішного фонтану брав активну участь сам засновник Одеси-Йосип Дерибас, так що він є одним з найстаріших.

Його побудували в 1875-тому році, відразу після того, як в місті з’явився водогін.

І ось, через стільки років, він продовжує радувати одеситів і гостей міста.

Міськсадівський фонтан відомий завдяки своїй красі, а його основна деталь виражена у вигляді мармурової чаші, яка відразу привертає до себе увагу і буквально заворожує.

Для відновлення колишнього фонтанного виду і структури, в 2006-тому році його повністю реконструювали.

Незважаючи на те, що світлові і музичні ефекти в ньому відсутні, це легко компенсується чудовою музикою, яку дарують вуличні музиканти і оркестр.

Композиція “Діти і жаба”

За допомогою цього фонтану, який розташований в центральній частині міста, можна наочно побачити відображення історичного підходу Одеси до прекрасного.  Його знають, як копію композиції “Молодість”, яка була створена в 1904-тому році.  Але через двадцять років скульптором з Франції Максом Блондом в нашому місті була встановлена ​​його варіація зазначеної скульптурної композиції поруч з Оперним театром.

Її знайти зовсім не важко, адже для цього достатньо трохи пройти від Театру в сторону Приморського бульвару.

У статуї багато разів була відбита та чи інша деталь, але за допомогою реконструкцій, цей старовинний фонтанний об’єкт радує одеситів і туристів по сьогоднішній день.

Одеська Німфа

Розташування цього невеликого, але неймовірно красивого фонтану є чисто одеським, адже він розташований в легендарному Пале Роялі.

Одесити називають його “Німфою”.  Центральною фігурою є скульптура дівчини з бронзи, яка сидить на скелі, з якої стікають водні каскади, в в басейн.

Існує легенда, що цей фонтан був зведений ще в 19-тому столітті самою Пушкінською музою-Єлизаветою Ксав’єрівною.

Грецьке творіння

Цей фонтан в 2018-тому був відкритий в одному з новітніх одеських парків, -Грецькому парку.

Його називають “Зв’язком часів”.  Процес макетного планування зайняв не один місяць, а саму складають більше ніж сто частинок.

Михайлом Ревою (скульптор фонтану) був уособлений людський дух, який став культурною основою.

Дивитися на цей фонтан, звичайно ж, краще всього увечері, коли його цілком з усіх боків підсвічують, що створює ефект неперевершеного видовища.

Відомі і невідомі фонтани одного з найкрасивіших одеських парків

Якщо в жаркий літній час ви захочете знайти прохолодне джерело, ви сміливо можете піти в цей неймовірно красивий парк.

Крім величезної кількості алей і дерев, тут ви побачите комплекс, який складають штучні ставки, де живуть білі лебеді, качки, черепахи і різноманітні риби.

Але ставки оснащені фонтанами, воду яких вигодували тисячі повітряних бульбашок, за допомогою яких відображається білосніжне світло і веселка.

Особливістю цього місця, про яку не знають навіть багато корінних одеситів, є маленька фонтанна композиція, яка зображена у вигляді оголеної кам’яної жінки, яка вдивляється у воду.

Фото: myod.info та usionline.com

Latest Posts

Про ранню історію Одеського військового округу

12-го грудня 1862-ого відповідно до наказу, який був виданий російським військовим міністром Дмитром Мілютіним в Південній Пальмірі було реалізовано створення військового округу,...

Про історію одеського електричного освітлення

В який момент люди побачили освітлення на міських вулицях? Цілком собі сумнівне питання. Складається враження, що воно було присутнє все життя. Однак...

Історія одеського Катерининського пам’ятника

Російську імператрицю Катерину Другу вважають головним персонажем в процесі заснування нашого міста, а саме місто, яке згодом стало Південною столицею, виникло на...

Місця на одеському Французькому бульварі, які назавжди залишаться у вашій пам’яті

Французький бульвар знають, як в Південній Пальмірі, так і далеко за її межами, пише odessa-future.com.ua. У багатьох одеських піснях...

Музика в архітектурі: Будинок Григор’єва

Йоганн Гете говорив, що архітектура – це музика, яка застигла в камені. Цю думку згадуєш, коли дивишся на чудову чотириповерхову будівлю на...