Вівторок, 28 Травня, 2024

Найкрасивіша новобудова Одеси

Наше місто відоме своїми красивими видами, м’яким кліматом і перевагою сонячних днів в році. Безумовно, всі ці якості, в тому числі, мають величезний вплив на інвесторську зацікавленість нашим містом, пише “odessa-future.com.ua“.

За останні десятиліття архітектура Одеси урізноманітнілась новими стилями і напрямками. Адже в нашому місті було побудовано і продовжують будуватися нові будівлі, перевагу серед яких слід, безумовно, віддати висотним житловим будинкам.

Звичайно, таким будівництвом не завжди задоволені одесити. І це цілком справедливо. Адже для зведення майбутньої будівлі інвестори найчастіше вибирають “найласіші” і найкрасивіші локації нашого міста. Нерідко ці локації припадають на рекреаційні зони, такі як прибережна територія, пляжі, парки і сквери.

Але, якщо подивитися на цю ситуацію з іншого боку, то слід зазначити, що Одесі, як і будь-якому іншому місту, звичайно ж, потрібно “йти в ногу з часом” і осучаснюватися. 

Але робити це потрібно зі збереженням і повагою до свого минулого та історії. Тут, на наш погляд, дуже важливо дотримуватися тієї самої “золотої середини”.

“Я Вам розповім за …”

У нашому сьогоднішньому матеріалі ми хотіли б розповісти Вам про найкрасивішу новобудову, згідно з думкою одеситів.

У 2020-тому році в Одесі було проведене досить незвичайне опитування. Адже на цей раз одеситів попросили висловити свою думку щодо того, якого ж з сучасного забудовника нашого міста вони б виділили на ринку нерухомості, і чиє будівельне творіння, на їхню думку, є найкрасивішим і естетично привабливим.

Трохи деталей

Опитування проводилося відомим виданням 048.ua.

На вибір одеситів було запропоновано 25 сучасних житлових комплексів Одеси.

Всього в опитуванні взяли участь 7160 одеситів.

Щасливий володар симпатій одеситів

За підсумками голосування одесити віддали перевагу Житловому комплексу “Корфу” від будівельної компанії “Гефест”.

Житловий комплекс відноситься до типу житла еліт-класу і розташований в Приморському районі Одеси, а саме в провулку Кордон, 2/2. У будинку 19 поверхів.

Одесити позитивно оцінили результат вже готового проекту, вартість квартир і прозорість самого процесу будівництва.

Трохи про забудовника

Будівельна фірма “Гефест” є однією з перших будівельних компаній Одеси, яка існує на ринку з 1997-го року. Засновник компанії – Пантелеймон Васильович Бумбурас. Компанія спеціалізується на будівництві житлових комплексів, торгових центрів, лікарень і ресторанів. Забудовник працює в Одесі, Києві та Маріуполі.

Серед реалізованих об’єктів забудовника: Будинок №1 за адресою вулиця Грецька 1-а, Житловий комплекс “Санторі” на банному провулку 1-а, Житловий комплекс “Кріт”. Також “Гефест” побудував McDonald`s на 5-й станції Великого Фонтану, Торговий центр “Афіна”, Бізнес центр “Олівія”.

Одеса продовжує привертати увагу великих інвесторів і забудовників. І так, напевно, буде завжди. Тому що у нашого міста дуже великий потенціал і знаючі, грамотні й досвідчені люди це розуміють, інакше вони б не вкладали сюди свої гроші.

Одеситам залишається тільки побажати, щоб такі інвестори і забудовники “з розумом” підходили до питання облагородження нашого міста. Було б чудово, якби такі великі фірми зайнялися ще й реставрацією нашого історичного архітектурного фонду. Тому що ми дуже хочемо, щоб за цією багатоповерховістю і сучасністю ми не втратили наше минуле і не менш прекрасну архітектуру, створену протягом всієї історії нашого міста. Адже без історії наше місто втратить свою “родзинку” і самобутність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.